„Saulės kraštas“ pergalingai užbaigė reguliarųjį Futsal A lygos sezoną

Vasario 16 dieną Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos vienerios atidėtos rungtynės, o joms pasibaigus pasibaigė ir dvejų komandų reguliarusis sezonas, bet netrukus abiem prasidės atkrintamojo etapo kovos.

Tos komandos – tai Gargždų „Pramogos“ ir FK „Saulės kraštas“. Paskutinėse savo tarpusavio rungtynėse jos aiškinosi, kurią vietą užims reguliariajame sezone. Aukštesnę vietą užimti pavyko FK „Saulės kraštui“, kuris išvykoje 4:1 nugalėjo „Pramogas“.

Pirmajame kėlinyje nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo persvaros. Nors 10 minutę svečius į priekį išvedė Aivaras Bagočius, bet nepraėjus nė penkioms minutėms rezultatą išlygino Valdas Pocevičius ir toks jis išliko iki pat pertraukos.

Visgi, antrajame kėlinyje Šiaulių ir Naujosios Akmenės jungtinė komanda turėjo daugiau jėgų ir geriau realizavo savo progas. 26 minutę svečius dar kartą į priekį išvedė Igors Kozlovs, o po kelių minučių persvarą didino Darius Jankauskas.

Tuo metu „Pramogos“ niekaip negalėjo įveikti varžovų vartininko ir galiausiai 38 minutę praleido dar vieną įvartį. „Saulės krašto“ pergalę įtvirtino I. Kozlovs.

Po šios pergalės „Saulės kraštas“ su 24 taškais užėmė penktą vietą reguliariajame sezone, o „Pramogos“ su 21 tašku liko septintos.

Rezultatas:

Gargždų „Pramogos“ 1:4 FK „Saulės kraštas“

10‘ [0:1] Aivaras Bagočius

14’ [1:1] Valdas Pocevičius

26‘ [1:2] Igors Kozlovs

29’ [1:3] Darius Jankauskas

38’ [1:4] Igors Kozlovs