„Saulės kraštas“ tapo paskutine komanda, žengusia į Futsal LFF taurės pusfinalį

Sekmadienį Radviliškio sporto arenoje buvo sužaistos paskutinės Futsal LFF taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose po įtemptos ir dramatiškos kovos į pusfinalį žengė FK „Saulės kraštas“. Šiaulių ir Naujosios Akmenės jungtinė komanda 7:5 palaužė Mažeikių VIP.

Pirmasis įvartis šiose ketvirtfinalio rungtynėse krito jau sužaidus daugiau nei pusę kėlinio, kai ledus pralaužė VIP futbolininkas Andrius Kondratovič.

Visgi, jau po minutės „Saulės kraštas“ rezultatą išlygino, bet prieš pat pertrauką Dalius Keršis dar kartą išvedė VIP į priekį.

Antrajame kėlinyje vyko lygi kova ir komandos keitėsi įvarčiais. 34 rungtynių minutę rezultatas dar buvo lygus 4:4, bet rungtynių pabaigą „Saulės kraštas“ sugebėjo sužaisti geriau.

Kildras Kavaliukas ir Darius Jankauskas smeigė du tikslius smūgius ir „Saulės kraštas“ įgavo dvejų įvarčių persvarą.

Rungtynių pabaigoje komandos dar apsikeitė įvarčiais, bet „Saulės krašto“ dvejų įvarčių persvara išliko ir būtent jie žengė į taurės pusfinalį.

Priminsime, kad kiek anksčiau į Futsal LFF taurės pusfinalį jau žengė Jonavos „Vikingai“, Gargždų „Pramogos“ ir Vilniaus „TurboTransfers“.

Rezultatas:

Mažeikių VIP 5:7 FK „Saulės kraštas“

12‘ [1:0] Andrius Kondratovič

13’ [1:1] Roman Lenskyi

20’ [2:1] Dalius Keršis

26’ [2:2] Kildras Kavaliukas

29’ Igors Kozlovs („Saulės kraštas“) – raudona kortelė

30‘ [3:2] Evaldas Kugys

30’ [3:3] Domas Nacickas (iš 10 m.b.)

33’ [3:4] Aivaras Bagočius

34’ [4:4] Viktor Bartosevič

35’ [4:5] Kildras Kavaliukas

37’ [4:6] Darius Jankauskas

40’ [5:6] Andrius Kondratovič

40’ [5:7] Aivaras Bagočius