Neįgaliesiems

Savaitės rungtynių anonsas: „Kauno Žalgiris“ gali užsitikrinti medalius

Šį ketvirtadienį dvejomis 16-ojo turo rungtynėmis prasidės ketvirtasis Lietuvos futbolo A lygos ratas.

 

„Panevėžys“ – „Kauno Žalgiris“. Rugpjūčio 20 dieną 18 val. Panevėžys, „Aukštaitijos“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:2, 0:2, 2:3

Tai – dar vienas mačas, kurio 6 taškais nuo Gargždų „Bangos“ atsiliekantys panevėžiečiai pralaimėti neturi teisės.

Joao Martinso kariauna pastarąsias dvejas rungtynes gali vertinti nesėkmingai – akistatose su turnyro lentelės kaimynais buvo iškovoti vos 2 taškai, nors, nusišypsojus sėkmei ir geriau realizavus progas, buvo galima iškovoti abi pergales. Jeigu „Panevėžys“ nelaimės šiame mače, pavyti „Bangą“ bus itin sunku, kadangi lauks dar du susidūrimai su čempionato lyderiais. Panevėžio klubas šį kartą versis su visais savo futbolininkais, be to, pozityviai nuteikia komandos puolėjas su įvarčius pradėjusiu mušti Jorge Eliasu priešakyje.

„Kauno Žalgiris“ yra per plauką nuo užsitikrintos 3-iosios vietos – tam trūksta vos vienos pergalės ir ją galima pasiekti jau šį ketvirtadienį Panevėžyje. Kauniečiai buvo pralaimėję du mačus, jų metu praleidę net 6 įvarčius, tačiau puikiai atsitiesė – laimėjo porą sykių iš eilės bei išlaikė „sausus“ vartus. Prie to labai prisidėjo šio sezono „Kauno Žalgirio“ atakų lyderis Linas Pilibaitis, kuris priartėjo prie rezultatyviausio čempionato žaidėjo Hugo Videmonto. Kauniečiai Panevėžyje sieks užsitikrinti 3-iąją vietą, priartėti prie Vilniaus „Žalgirio“ ir geromis nuotaikomis keliauti į Norvegiją. Dar vieną mačą dėl diskvalifikacijos bus priverstas praleisti Rudinilsonas Silva.

Vilniaus „Riteriai“ – Vilniaus „Žalgiris“. Rugpjūčio 20 dieną 20 val. Vilnius, LFF stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0, 0:7, 0:1

Paskutinis šio sezono sostinės derbis A lygoje taip pat bus išties intriguojantis.

Nepaisant pralaimėjimo „Kauno Žalgiriui“, „Riteriai“ su naujuoju strategu Tommi Pikkarainenu priešakyje sužaidė geras rungtynes ir galėjo pretenduoti į geresnį rezultatą, o tai yra neblogas ženklas prieš artėjančią lemiamą sezono atkarpą. Prie geresnio Vilniaus klubo žaidimo svariai prisidėjo Angelis Lezama – venesuelietis oponentų gynybinio plano žaidėjams kelia labai daug rūpesčių. „Riteriai“ nuo 4-oje pozicijoje žengiančios „Bangos“ atsilieka 8 taškais, tad dar vienas pralaimėjimas paliktų tik labai teorines galimybes pasivyti Gargždų ekipa. Iš rikiuotės iškrito pėdos lūžį patyręs Aleksandras Levšinas, tad kairiojo krašto gynėjo pozicijoje ir toliau turėtume matyti Deividą Malžinską.

„Žalgiris“ po pralaimėjimo pastarajame ture 3 taškais atsilieka nuo čempionės Marijampolės „Sūduvos“ ir iki susidūrimo ketvirtame rate nebegali barstyti taškų arba turi tikėtis sūduviečių kluptelėjimų. Prieš artėjančias rungtynes Europos lygoje gana blankią atkarpą žaidžia vienas iš lyderių Richlordas Enninas, tad šį kartą vietoje jo galime pamatyti porą mačų praleidusį Francisą Kyeremeh. Artėjančiame sostinės derbyje dėl surinktų keturių geltonų kortelių negalės pasirodyti Saulius Mikoliūnas, tad į kovą turėtų būti mestas ne vieną gerą susitikimą sužaidęs Marko Karamarko.

Alyga.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS