Neįgaliesiems

Savaitgalį Druskininkuose – LFF futsal taurės finalo ketvertas

Šį savaitgalį Druskininkuose paaiškės naujasis Lietuvos futsal taurės laimėtojas. Juo pretenduoja tapti „Kauno Žalgiris“, Vilkaviškio „Bruklinas“, Mažeikių VIP ir FK „Saulės kraštas“. Buvę taurės laimėtojai Jonavos „Vikingai“ iš buvo eliminuoti ketvirtfinalyje.

Patekimas į visas rungtynes – nemokamas, visas savaitgalio dvikovas taip pat tiesiogiai rodys platforma futbolas.tv.

VIP – „Saulės kraštas“

2022 m. kovo 11 d. 15:00 val.

LSC sporto komplekso „Druskininkai“ salė

 Trečią ir šeštą vietas reguliariajame sezone užėmę VIP ir „Saulės krašto“ klubai tarpusavyje santykius jau aiškinosi ir čempionato ketvirtfinalio etape. Tąsyk, kartą po baudinių serijos, o kartą po pratęsimo triumfavo „Saulės kraštas“, kuris laimėjo seriją 2:0 ir iškovojo kelialapį į pusfinalį.

VIP tikslas – revanšas, tačiau sezoną tęsianti Naujosios Akmenės ir Šiaulių jungtinė komanda turi savų argumentų.

„Komandos nuotaikos – geros, kadangi patekome į taurės ir čempionato finalinį ketvertą. Manyčiau, komandos vadovų numatytus tikslus prieš sezoną įgyvendinome, dabar norisi ir  daugiau.

Žinoma, tikrai laukia sunkios ir įtemptos rungtynės. Svarbiausia, kad komandos žaidejai nepatirtų traumų ir visi užbaigtume sezoną“, – sakė „Saulės krašto“ kapitonas Donatas Morkis.

„Nuotaikos pozityvios, į Druskininkus vykstame su ta mintimi, kad liksime ten iki sekmadienio ir žaisime finale. Po nepasisekusių atkrintamųjų varžybų turime neblogą šansą galutinai užbaigti šį sezoną geresnėmis nuotaikomis.

Traumuoti žaidėjai turėjo laiko išsigydyti traumas, todėl sunku pasakyti, ar sezono pabaiga mums išeis į naudą, ar ne. Liko nedaug, pamatysime šeštadienį“, – sakė VIP vartų sargas Karolis Čirba.

„Kauno Žalgiris“ – „Bruklinas“

2022 m. kovo 11 d. 18:00 val.

LSC sporto komplekso „Druskininkai“ salė

Daugkartinis Lietuvos čempionas ir taurės laimėtojas „Kauno Žalgiris“ praėjusiais metais paslydo dar ketvirtfinalyje, o tai galiausiai lėmė, jog taurė atiteko Jonavos „Vikingams“. Šiemet burtai „Kauno Žalgirį“ ir „Vikingus“ ir vėl suvedė ketvirtfinalyje, tik šįsyk po gražios kovos triumfavo kauniečiai.

Pusfinalyje „Žalgirio“ laukia šiemet A lygos duris pravėręs Vilkaviškio „Bruklinas“, ketvirtfinalyje prieš „Gargždų pramogas“ rungtynes išgelbėjęs priešpaskutinę minutę, o vėliau triumfavęs baudinių serijoje.

Nugalėjęs taurės ketvirtfinalyje, „Bruklinas“ tiems patiems „Gargždų pramogų“ atstovams vėliau pralaimėjo čempionato ketvirtfinalyje ir kovą dėl titulo baigė.

„Niekas daugiau negali apsunkinti situacijos, kai tu žinai, kad tavo varžovas yra „Kauno Žalgiris“. Sezonas baigtas ir jau kai kurie žaidėjai perėjo į lauko futbolą, todėl ir treniruotėse jaučiamas žaidėjų trūkumas. Norėtume bent jau garbingai pasipriešinti ir savo sirgaliams, padėkojus už jų palaikymą, pažadėti, kad kitame sezone padovanosime daugiau pergalių“, – dabartinę situaciją nupasakojo vilkaviškiečių ekipos senbuvis Gintaras Čibirka.

„Mintys ir komandinė dvasia yra labai energinga. Norime susigrąžinti titulą į savo klubo lentyną, tad visi yra maksimaliai susikoncentravę savaitgaliui ir norime, kad savaitgalis būtų pergaliningas“, – sakė žalgiriečių kapitonas Justinas Zagurskas.

Pusfinalių nugalėtojai dėl taurės susirungs finale, kurio laikas – sekmadienį 15 valandą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS