Neįgaliesiems

Savaitgalį – „Stiklita“ paplūdimio futbolo pavasario taurė

Šį šeštadienį, kovo 12 dieną, Kaune bus surengtas „Stiklita“ paplūdimio futbolo pavasario taurės turnyras, kuriame dėl titulo varžysis šešios komandos.

Komandos bus išskirstytos į dvi grupes, dvi geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pusfinalį, trečiosios ekipos varžysis dėl penktos vietos.

Į A grupę pateko daugkartinis šalies čempionas Vilniaus IGOL, Prienų KKSC ir Mažeikių „Olimpo SC“ klubai.

„Niekas nesikeičia. Kaip visada, turime tikslą laimėti. Sudėtis praktiškai ta pati, su kuria praėjusiais metais laimėjome Lietuvos čempionatą, išskyrus Mantą Makutunovičių, kuris pasirinko „Dembavą“. Kovą mesime visiems ir tikiuosi, kad iškovosime dar vieną trofėjų“, – sakė ilgametis IGOL žaidėjas Vasilijus Novičkovas.

IGOL vieni varžovų Mažeikių futbolininkai žada į Kauną atsivežti optimalią sudėtį. Tai, anot klubo vadovo Donato Voro, turėtų leisti jo komandai pakovoti dėl vietos pusfinalyje.

„Grupėje turime vieną labai stiprią komandą ir vieną tokią, su kuria galime kovoti. Tą ir darysime. Vasarą dažnai būna sunku nuspėti, kas galės žaisti, kas negalės, o dabar surinkome dvylika žaidėjų, kurie ir nori, ir gali žaisti“, – sakė D. Voras.

Trečioji A grupės komanda Prienų KKSC konkrečių tikslų nekelia. Svarbiausia – turėti gerą treniruotę prieš nenumaldomai artėjantį Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatą.

„Į Kauną vykstame tam, kad prisimintumėme paplūdimio futbolą. Naujų žaidėjų neturime, dėl ligų būsime aptrupėję, bet kažkaip išsiversime. Didelių tikslų nekeliame – labiau treniruočių pobūdis ir pasiruošimas vasarai“, – sakė Prienų ekipos vadovas Dainius Ališauskas.

Burtai lėmė, kad B grupėje turnyrą pradės Panevėžio „Dembavos“, Vilniaus „Turbotransfers“ ir Ukmergės „Šiandien plotas“ ekipos. Praėjusio sezono taurės laimėtojai iš Panevėžio šiemet pasiruošę sudrebinti kiek nusistovėjusią paplūdimio futbolo tvarką.

„Važiuojame laimėti. Į klubą investavome nemažai pinigų, esame pasistiprinę taip, kad visur norime kovoti tik dėl aukščiausių vietų. Be abejo, Portugalijoje Čempionų lygoje bus sunku, bet norisi išeiti į kitą etapą, Baltijos taurėje norime patekti tarp prizininkų, o Lietuvoje – laimėti viską. Ir čempionatą, ir taurę, ir pavasario turnyrą.

Pernai turėjome pamokų, kas yra tas paplūdimio futbolas. Šiemet prie komandos prisijungs dalis Lietuvos rinktinės žaidėjų, taip pat vokietis, azerbaidžanietis, be to, žaidžiančiu treneriu lieka ir rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas. Dabar svarbiausia, kad nebūtų traumų ir COVID-19“, – ambicingų tikslų nestokojo „Dembavos“ vadovas Saulius Dambrauskas.

Daugelį metų Lietuvos futsal A lygoje rungtyniaujantys sostinės „Turbotransfers“ atstovai pirmąsyk deleguos ir paplūdimio futbolo komandą. Joje pirmu smuiku turėtų griežti vienas rinktinės lyderių bei S. Mammadovo asistentas nacionalinėje komandoje Aivaras Meškinis.

„Tai komanda, kurioje žais visi, kurie nori jausti tikrą komandinę dvasią. Komandoje bus 90 procentų rinktinėje žaidžiančių žaidėjų, dar keletas naujų veidų, kurie, manau, niekuo nenusileis nei žaidimu, nei kovingumu!

Mūsų tikslas vienas – žaisti paplūdimio futbolą. Jokių tikslų sau nekėlėme, nes ir taip aišku, kad jeigu dalyvauji, tu nori laimėti. Galvoju, kad pademonstruosime akiai patrauklų futbolą“, – sakė A. Meškinis.

Trečioji grupės komanda – praėjusiais metais debiutavusi „Šiandien plotas“ ekipa. Pastarosios tikslas – žaidybinė patirtis ir pasiruošimas vasarai.

„Praėjusiais metais dauguma žaidėjų ant smėlio žaisti futbolą lipo pirmą kartą. Šiemet turime patirties ir tikimės pasiekti daugiau pergalių. Turime kelis pasikeitimus, bet iš esmės komanda liko ta pati, su kuria žaidėme pernai“, – sakė klubo vadovas Paulius Baronas.

„Stiklita“ paplūdimio futbolo pavasario taurės turnyras vyks „Crypto“ smėlio arenoje Kaune. Turnyro startas – 10 val.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS