Neįgaliesiems

Savaitgalio rungtynių anonsas: sezoną baigs keturios komandos

Šį šeštadienį Lietuvos futbolo A lygoje bus sužaistos dvejos 20-ojo turo rungtynės, po kurių paaiškės 4–6 vietas užėmusios ekipos.

„Panevėžys“ – Gargždų „Banga“. Spalio 31 dieną 17 val. Panevėžys, „Aukštaitijos“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:2, 2:1, 3:3

Turnyro lentelės apačioje esantis „Panevėžys“ turi gana neblogas galimybes sezoną baigti 5-oje vietoje.

Panevėžiečiai tašku atsilieka nuo Vilniaus „Riterių“ bei, net ir susilyginę taškais su sostinės komanda, pakiltų laipteliu aukščiau. Visgi reikia įvertinti tai, kad „Panevėžiui“ sezono finiše teko labai intensyvus tvarkaraštis, tačiau strategas Joao Martinsas savo gretose turi pakankamai skaitlingas pajėgas, nepaisant to, kad dėl diskvalifikacijų rungtynes praleis Matheusas Bissi bei Sebastianas Vasquezas. Taip pat nežinia, ar komandai padės individualiu meistriškumu išsiskiriantis Elivelto, kuris praleido susitikimą su „Riteriais“.

„Banga“ taip pat rungtyniaus ne pačios pajėgiausios sudėties: dėl keturių geltonų kortelių ekipai Panevėžyje negalės padėti dar nė vienos minutes šio sezono A lygoje nepraleidęs Aleksandras Aksionovas. Ukrainietį pakeisti starto sudėtyje greičiausiai turėtų Edvinas Bračkus, kuris šiemet Lietuvos čempionate sužaidė tik 86 minutes. „Banga“ pralaimėjo ketverias rungtynes iš eilės ir pergalės skonio nejaučia jau daugiau negu 3 mėnesius, tačiau 15 taškų turinčios vienuolikės šansai likti 4-oje vietoje yra labai dideli. Jei „Riteriai“ nugalėtų Kaune, gargždiškiams užtektų ir lygiųjų.

„Kauno Žalgiris“ – Vilniaus „Riteriai“. Spalio 31 dieną 17 val. Kaunas, NFA stadionas. Ankstesnės rungtynės: 3:0, 2:1, 1:0

Kietą charakterį Marijampolėje pademonstravę žalgiriečiai gerą sezoną sieks baigti užtikrinta gaida.

Nors „Kauno Žalgiris“ savo poziciją jau žino ir kauniečiams kovoti jau nėra dėl ko, bet „Riteriai“ iš oponentų negali tikėtis atsipalaidavimo. Roko Garasto treniruojami vyrai garbingai rungtyniavo Marijampolėje ir turi vos vieną diskvalifikuotą žaidėją – Rudinilsoną Silvą. „Kauno Žalgiris“ laimėjo visus tris šio sezono tarpusavio mačus ir tęsia sėkmingą seriją dar nuo praeito sezono. Įdomu, kokią sudėtį šiam mačui pasirinks R. Garastas – ar leis pasireikšti mažiau rungtyniavusiems žaidėjams, ar čempionatą baigs koviniu sąstatu.

Sostinės klubas pastarosiose rungtynėse su „Panevėžiu“ turėjo vos 5 keitimus, o šeštadienio akistatoje Kaune tikrai nerungtyniaus keturias geltonas korteles susirinkęs Valdemaras Borovskis. Be to, strategas Tommi Pikkarainenas abejojo, ar galės žaisti du itin svarbūs žaidėjai – Lajo Traore bei Angelis Lezama. Panašu, kad futbolo specialistas iš Suomijos vėl bus linkęs pasirinkti gynybinį išsidėstymą su penkiais gynėjais ir dviem atraminiais saugais. Toks pasirinkimas dvikovoje su „Panevėžiu“ buvo išties tinkamas – gynyboje „Riteriai“ žaidė visai neblogai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS