Neįgaliesiems

Seimo narys savo dėmesį skyrė moterų futbolo geriausioms

Lietuvos Respublikos Seimo narys Julius Sabatauskas, kai tik turi laisvo laiko, skuba į futbolo stadioną. 60-ies metų vyras jau daugelį metų neabejingas futbolui, ir ne tik vyrų, tačiau ir moterų.

Buvęs Lietuvos šachmatų federacijos prezidentas neužsikirsdamas gali vardinti talentingiausias Lietuvos futbolininkes, žino geriausias šalies žaidėjas, turi nuomonę apie moterų trenerius.

J. Sabatauskas prasidėjus „2018 m. Lietuvos futbolo geriausiųjų“ rinkimams skubėjo analizuoti futbolininkių stiprybes ir pasirodymus praėjusiais metais.

„Moterų futbolu domiuosi, nes mano brolio dukra užsiima šia sporto šaka, todėl mano nuomonė bus visiškai subjektyvi, – sakė Seimo narys. – Aš, pirmiausiai, balsavau už Juditą Sabatauskaitę, kuri žaidžia „Jonavos“ ir Kauno „Žalgirio“ komandose. Kiek man teko rungtynių stebėti stadione ir kiek žiūrėti įrašus, tai įvarčiai būna įspūdingi. Labiausiai mane pakerėjo individuali technika, aikštės matymas, mąstymas. Ji labiausiai atsiskleidė per WU-17 merginų Europos čempionatą, kurio finalinis etapas vyko Lietuvoje.“

Pats J. Sabatauskas visas WU-17 čempionato rungtynes Lietuvoje stebėjo stadione ir turi daug pasakyti apie rinktinės žaidėjas.

„Norėčiau išskirti vartininkę Medą Šeškutę, kuri daug kartų gelbėjo savo komandą. Savo balsą daviau ir Loretai Rogačiovai, kuri, manau, dar labiau atsiskleidė vyresniųjų WU-19 rinktinėje, kur žaidė atakos smaigalyje“, – savo balsus atskleidė nuo 2000 m. Seime esantis vyras.  

Kalbėdamas apie metų futbolininkės kategoriją J. Sabatauskas pažymėjo tris kandidates.

„Metų moters futbolininkės kategorijoje balsavau už Kamilę Vaičiulaitytę, Gretą Kaselytę ir Ugnę Šmitaitę. Jų žaidimas man įsiminė“, – teigė J. Sabatauskas.  

Seimo narys kalbėdamas apie metų moterius trenerius, pirštu dūrė į nugalėtojų komandas.

„Metų moterų trenerių kategorijoje aš atkreipiau dėmesį į dviejų čempionių komandų trenerius. I lygos čempionių „Jonava“ trenerė Eglė Kazlauskienė ir A lygos nugalėtojų „Gintra-Universitetas“ treneris Rimantas Viktoravičius. Jie sugeba motyvuoti komandas, jog ekipos laimėtų tas rungtynes, kurias labiausiai reikia“, – tikino J. Sabatauskas.

BALSUOTI UŽ METŲ GERIAUSIUOSIUS GALITE PASPAUDĘ ANT ŠIOS NUORODOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS