Neįgaliesiems

Šeimų futbolo šventė „Vieninga šeima“ pirmą kartą įvyko prie jūros

Rugpjūčio 14 dieną Smiltynėje įvyko dvidešimt septintoji šeimų futbolo šventė „Vieninga šeima“. 

Tradicinis šeimų futbolo renginys vyksta nuo 2010 metų, kuomet pirmą kartą buvo suorganizuotas Keturvalakių miestelyje (Vilkaviškio rajonas). Prie jūros atvyko 7 šeimos: Karpavičiai, Švedai (Ringaudai), Šemiotai (Šiauliai), Svirupskiai (Marijampolė), Stankaičiai, Valukoniai (Kaunas), Zubrickai (Mokolų k.).

Šeimos varžosi žaisdamos futbolą 3 prieš 3 į mažus nestandartinius vartus su pirmo dydžio futbolo kamuoliu. Varžybos žaidžiamos be teisėjų, visus sprendimus, bendru sutarimu, priima pačios šeimos, taip parodydamos pagarbą viena kitai. Visų rungtynių metu turi žaisti dailiosios lyties atstovė, kuri ne tik turi žaisti aikštėje, bet visada turi įvedinėti kamuolį iš užribio, kampinio. Šįkart šeimos žaidė futbolą prie jūros, ant smėlio.

Turnyro nugalėtojais tapo Valukoniai iš Kauno, antrąją vietą užėmė Šemiotai iš Šiaulių ,trečiąją vietą – Stankaičiai (Kaunas). Komandos buvo apdovanotos Lietuvos masinio futbolo asociacijos įsteigtais prizais.

Šeimos dalyvaudamos futbolo šventėje, ne tik turi galimybę pažaisti aktyviai futbolą, bet ir progą aplankyti įvairias Lietuvos vietas. Tai puiki galimybė praleisti fiziškai aktyviai laiką su šeima ir tuo pačiu pažinti savo kraštą.

Šiais metais šeimų futbolo šventė vyksta prie Lietuvos pilių ir dvarų, tad rugsėjo 10 dieną, šeimos kviečiamos registruotis į ketvirtą etapą, kuris vyks prie Kidulių dvaro.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS