Neįgaliesiems

Šeimų futbolo šventė „Vieninga šeima“ vyko iškritus pirmam sniegui

Lapkričio 27 dieną Kaune, Maironio lietuvių literatūros muziejaus kiemelyje, vyko šeimų futbolo šventė „Vieninga šeima. Dalyvavo šeimos iš Kauno, Kauno rajono ir Kybartų.

Šeimos rungtyniavo ant pievelės į netradicinio dydžio vartus su pirmo dydžio kamuoliu. Rungtynės vyko be teisėjų, visus sprendimus priiminėjo žaidžiančios šeimos. Tad visų rungtynių metu vyravo garbingo žaidimo principas.

Renginio dalyviai turėjo ne tik galimybę mėgautis futbolo žaidimu, bet ir aplankyti Maironio lietuvių literatūros muziejų. Futbolas ir kultūra, tai du dalykai, kuriuos galima puikiai susieti vieną su kitu.

Futbolą galima žaisti visur ir visada, tiesiog užtenka nedidelės erdvės pasistatyti futbolo vartams ir mėgautis šiuo žaidimu su visais susirinkusiais. Visada buvo idėja renginį suorganizuoti ant sniego ir kiek netradicinėje aplinkoje, tad lapkritį iškritęs sniegas paankstino idėjos įgyvendinimą, kuris buvo planuotas žiemos metu, – pasakojo renginio organizatorius Martynas Karpavičius.

Renginio prizininkai ir dalyviai buvo apdovanoti Kauno apskrities futbolo federacijos įsteigtais prizais. Pirmą vietą iškovojo Švedai iš Ringaudų, antra vieta atiteko kauniečiams Stankaičiams, trečiąją vietą užėmė Radzevičiai iš Kybartų.

Kauno apskrities futbolo federacijos valdybos narys Algirdas Kvalkauskas džiaugiasi, jog futbolui pasirenkamos netradicinės erdvės, kuriose šeimos aktyviai mėgaujasi futbolo žaidimu, bet tuo pačiu ir gali aplankyti muziejus.

Renginio akimirkas įamžino fotografė Beata Štampachova. Renginio draugai: Maironio lietuvių literatūros muziejus, Lietuvos masinio futbolo asociacija, Kauno apskrities futbolo federacija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS