Neįgaliesiems

Šeimų sporto šventė Buožėnų mokykloje – darželyje

Lapkričio 16 dieną, minint tolerancijos dieną, Buožėnų mokykloje – darželyje vyko mokinių šeimų sporto šventė „Sportuoju aš, sportuoja tėtis ir mama“.

Šventėje dalyvavo 16 šeimų.  Sveikinimo žodį tarė laikinai einanti direktoriaus pareigas Ernesta Radzevičienė bei svečiai: TAFF prezidentas  – Leonas Dunauskas ir vaikų, jaunimo bei masinio futbolo komiteto pirmininkas – Vacys Butkus.

Susirinkę šventės dalyviai  pasiskirstė į keturias komandas ir savo jėgas išbandė įvairiose estafetėse. Vėliau vyko šeimų futbolo turnyras. Šeimos varžėsi dviejuose pogrupiuose: 2 x 2 ir  3 x 3. Po atkaklių, įdomių ir emocingų varžybų paaiškėjo, kad pogrupyje 2 x 2 pirmą vietą  iškovojo Bubilų šeima, o pogrupyje 3 x 3 – Budginų šeima.

Pirmų vietų nugalėtojos šeimos buvo apdovanotos  TAFF prezidento įsteigtomis taurėmis. Antras ir trečias vietas iškovojusios šeimos apdovanotos futbolo kamuoliais. Kitiems – įteikti paguodos prizai: lipdukai, apyrankės, ženkliukai, obuoliai.  Renginys suteikė ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir galimybę dar labiau susidraugauti tėveliams ir vaikams.

Renginio organizatorė, Buožėnų mokyklos – darželio vyr. mokytoja Sandra Jonušienė

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS