Neįgaliesiems

Sekmadienį prieš rinktinės dvikovą – diskusijos forume dėl gerosios valdymo praktikos

Sekmadienis bus turininga futbolo diena ne vien dėl Lietuvos futbolo rinktinės rungtynių. Vilniuje vyks diskusijos dėl gerosios valdymo praktikos.

Futbolo forume „Geroji valdymo praktika“ futbolo bendruomenės nariai, valdžios institucijų atstovai, visuomenininkai, žurnalistai ir aktyvūs entuziastai turės galimybę aptarti efektyvesnį futbolo procesų valdymą ir kitas aktualias problemas, išgirsti prezentacijas iš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) partnerių užsienyje, dalyvauti specialiose darbo grupėse.

“Yra tam tikri klausimai, kuriuos verta apsvarstyti suinteresuotų dalyvių būryje. Labai džiugu, jog turėsime gausų dalyvių sąrašą iš savivaldos, vyriausybės, klubų, tarptautinių organizacijų. Klausimas nėra vien tik apie futbolą – bet bendrai apie sportą ir gerąjį valdymą sportą. Kur mes esame, ką padaryti kad situacija būtų geresnė – ne tik futbole, bet visame Lietuvos sporte”, – sakė LFF prezidentas Edvinas Eimontas.

Į forumą galėjo registruotis visi norintys ir susidomėjimas viršijo lūkesčius – užsiregistravusiųjų buvo daugiau nei vietų. Visgi planuojama, jog forumai skirtingomis temomis bus organizuojami ir ateityje, todėl bus galimybių dalyvauti visiems pageidaujantiems.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS