Neįgaliesiems

Sėkmingai pasiekė karščiu apdovanotą Tbilisį

Pirmadienio vakarą „Gintros-Universiteto“ komanda po varginančios kelionės pagaliau pasiekė Gruzijos sostinę Tbilisį, kuriame laukia kol kas didžiausias šio sezono iššūkis – išbandymas UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyre.

Dvigubas skrydis. Kelionė į Tbilisį užtruko daugiau nei pusę paros. Pirmuoju skrydžiu komanda pasiekė Kijevą, o tuomet teko luktelėti trejetą valandų iki kito pakilimo, kurio metu buvo pasiekta Gruzija.

Zenathos Coleman šokis. Nors daugelis komandos personalo narių ir žaidėjų Kijevo oro uoste pusryčiavo ir tiesiog ramiai ilsėjosi bei laukė kada ateis laikas antrajam skrydžiui, tokios taktikos laikėsi ne visi. Geros nuotaikos kaip visuomet nestokojanti Zenatha Coleman nusprendė surengti trumpą solo šou pasirodymą ir pademonstravo tik jai būdingus specialius šokio judesius. Jais buvo sužavėti ne tik komandos nariai, bet ir atsitiktiniai Kijevo oro uoste lūkuriavę keleiviai.

Karštis ir vienspalvė gamta. Vos išlipus iš lėktuvo Tbilisyje komandą pasitiko ne tik lydintis asmuo, bet ir alinantis karštis bei išdžiuvusi, vienspalvė gamta. Šiuo laikotarpiu Gruzijos sostinėje temperatūra svyruoja tarp 30–38 laipsnių karščio. Vis tik tai nebus pirmasis kartas, kai komandoms teks žaisti tokiomis oro sąlygomis – panašų karštį UEFA atrankos turnyre „Gintra-Universitetas“ jau patyrė prieš dvejus metus Lenkijoje, Konino mieste.

Viešbutis – stadionas. Pirmoji gera žinia įžengus į viešbutį buvo gaivus, kondicionuojamas oras. Visuose kambariuose įrengti oro kondicionieriai leidžia atsikvėpti nuo alinančio karščio lauke. Kitas malonus siurprizas yra tai, jog dvi iš trijų „Gintros-Universiteto“ rungtynių bus žaidžiamos stadione, kurį nuo viešbučio skiria tik bėgimo takas. Taigi, rungtynes stebėti galima tarsi iš VIP ložės – šiuo atveju nuosavo kambario.

Primename, kad jau rytoj „Gintra-Universitetas“ stos į pirmąją UEFA Čempionių lygos atrankos dvikovą, kur 18 val. Lietuvos laiku susitiks su Bardejovo „Partizan“ klubu iš Slovakijos. Naujausiomis žiniomis, tiesioginės vaizdo transliacijos nebus, todėl galėsite sekti eigą gyvai www.uefa.com bei „Gintra-Universiteto“ Facebook paskyroje.

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS