Neįgaliesiems

Seminare bus pristatyta „Anderlecht“ ugdymo programa

Birželio 20 dieną Vilniuje vyks Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) rengiamas Briuselio RSC „Anderlecht“ akademijos techninio direktoriaus seminaras vaikų ugdymo programos tema.

12 metų patirtį įgijęs Jeanas Kindermansas pristatys „Anderlecht“ futbolo akademijos veiklos modelį, pripažintos viena iš stipriausių pasaulyje.

Pasak LVJFA direktoriaus Deimanto Bičkos, šis seminaras bus naudingas detaliai susipažinti su „Anderlecht“ akademijoje taikomą futbolininkų ugdymo programa ir įvertinti, kiek ji tinkama Lietuvai.

„Trečiadienį bus unikali galimybė išklausyti Europos elitinės akademijos direktoriaus, kuris pristatys programą, kaip ši akademija dirba, kokiais principais vadovaujasi. Šiuo metu Belgijos žaidėjai yra itin vertinami ir paklausūs Europos futbolo rinkose – tai yra ilgametis kryptingas darbo rezultatas, vadovaujantis teisinga programa, žaidėjų atranka ir darbo principais“, – pažymėjo D. Bička.

Į seminarą kvietimus registruotis gavo futbolo akademijų ir sporto organizacijų atstovai, atsakingi už vaikų ugdymą bei „Trenerių talentų“ programos dalyviai, Lietuvos jaunimo rinktinių treneriai ir kiti LFF atstovai.

LVJFA šiemet inicijavo jaunimo ugdymo programos paiešką ir pateikimą Lietuvos futbolo akademijoms. Balandžio mėnesį Kaune viešėjo danų futbolo specialistas Carstenas Dohmas, kuris seminaro metu Kaune supažindino su daniško modelio ugdymo sistema.

Photonews.be nuotrauka

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS