Neįgaliesiems

Seminare internetu – psichologinės žinios apie žmogaus raidos tarpsnius

Daugeliui veiklų dėl karantino apribojimų sustojus masiniame futbole dalyvaujantys treneriai, pedagogai, tėvai turi galimybę semtis žinių nuotoliniuose seminaruose.

 

Gegužę Masinio futbolo asociacija organizavo tris seminarus. Viename buvo nagrinėjamas karantinas, šios krizės ypatumai ir problemos, antrame – gyvenimo nuotoliniu būdu sunkumai, grėsmės ir šalutinis poveikis, o trečiame vaikų motyvacijos sugrįžti į sportą po karantino iššūkiai.

Lietuvoje vėl įvedus karantiną ir nemažai veiklų sustojus internetiniai seminarai atnaujinti. Lapkričio 19 d. surengtas ketvirtasis webinaras apie žmogaus raidos tarpsnius ir jų įtaką treniruotėse.

Daugiau nei 70 dalyvių – trenerių, pedagogų ir kt. susidomėjusiųjų – išklausė psichoterapeutės, LFF C licencijos kursų lektorės Alinos Bechterevės pateiktą informaciją.

Seminare nuotoliniu būdu aptarti žmogaus amžiaus tarpsniai (pagal Piaget, Eriką-Eriksoną ir Kohlbergą), kaip jie gali daryti įtaką asmens „darbui“ treniruotėse.

Aptarta, kokį poveikį tam gali turėti socialinė aplinka, greitas gyvenimo tempas, informacinės komunikacinės technologijos ir pandemija.

Lapkričio 26 d. numatytas dar vienas webinaras „Sportuoti ar mesti – štai kur klausimas. Edukatorių įtaka vaiko pasirinkimui“. Temą pristatys kuriantis praktikas, LFF C licencijos kursų lektorius Andrius Guginis. Seminarai nemokami, reikalinga išankstinė registracija.

Registracija į webinarą

Webinarai rengiami pagal Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektą „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“, kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Webinaro „Žmogaus raidos tarpsniai – jų įtaka treniruotėse“ įrašas:


 

 

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS