Neįgaliesiems

Senjorų pirmenybėse – trys lyderiai ir išaugusi intriga

Lietuvos senjorų futbolo pirmenybėms artėjant prie finišo intriga didėja. Likus trims turams iki varžybų pabaigos išryškėjo trys lyderiai, tačiau į prizines vietas dar pretenduoja nemažai ekipų.

Rugpjūčio pabaigoje ir rugsėjo pradžioje komandos varžėsi Šiauliuose, Klaipėdoje ir Žagarėje (Joniškio raj.). Varžybų lyderis Kaunas (23 tšk.) įveikė Žagarės atstovus 2:0 ir sužaidė 0:0 su Panevėžio senjorais, o Vilniaus atstovai (21 tšk.) įveikė Marijampolės ekipą, bet lygiai baigė dvikovą su šiauliečiais.

Nuo lyderių atsiliko Klaipėdos komanda (17 tšk.), kuri dukart sužaidė lygiosiomis, o į trečią vietą šoktelėjo dvi pergales iškovoję Utenios „Utenio“ senjorai (20 tšk.).

Turnyro lentelė, rezultatai ir tvarkaraštis

„Pagal tai, kiek teko dalyvauti, toks įspūdis, kad čempionate beveik nėra silpnesnių komandų, visos apylygės. Galbūt stipresnės, labiau susižaidusios tradiciškai pasirodo tik Vilniaus, Kauno komandos. Bet net ir Kauno rungtynės su Žagarės atstovais galėjo baigtis kitaip. Vienas įvartis daug ką reiškia, – kalbėjo praėjusiame ture kauniečių gretose pasižymėjęs Naglis Miknevičius – Pačiam traumos ir užimtumas ne visuomet leidžia dalyvauti, bet esant galimybei smagu pažaisti.“

Jis teigė, jog įdomu buvo ne tik pasivaržyti, tačiau ir aplankyti tokį mažesnį miestelį kaip Žagarė: „Nedaug yra miestelių, kuriose nesu buvęs, o Žagarė viena iš jų. Buvo įdomu pamatyti, susipažinti. Aikštės kokybė galbūt ir nebuvo pati geriausia, bet tai galimybė pažaisti ant natūralios vejos, o viskas suorganizuota buvo gerai, šeimininkai paruošė ir vaišes. Gerai, kad jie turi savo komandą. Kad ir buvo ilga kelionė, esu už tai, jog per metus ar du apsilankytume visuose miestuose, kurių komandos dalyvauja. Manau, kad tai teisinga jų atžvilgiu.“

11 ir 12 turo kovos vyks rugsėjo 21-ąją Jonavoje ir Utenoje. Pastarajame mieste susitiks lyderiai Kauno ir Vilniaus atstovai. Kauniečiams taip pat teks žaisti su trečioje vietoje esančia Utenos komanda, o vilniečiams – su ketvirta žengiančia Klaipėdos ekipa.

„Maloniausia kad iki pat paskutinio turo išlieka intriga. Tai reiškia, kad komandos lygiavertės, žemiau turnyro lentelėje stovinčios gali atimti taškus iš esančių aukščiau. Sėkmė ar vienas įvartis gali apversti viską aukštyn kojomis. Prizininkai dar toli gražu neaiškūs, net dešimtoje vietoje esanti komanda turi šansų. Niekas dar negali atsipalaiduoti. Kaip ir A lygoje, taip ir senjorų pirmenybėse laukia įdomus finišas. Tas futbole žavi.”

Paskutinis pirmenybių turas numatytas spalio 5-ąją. Varžybos vyks Kaune, planuojama rungtynes organizuoti per kelias aikštes, po turnyro surengti apdovanojimus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS