Neįgaliesiems

Senjorų pirmenybių atomazgoje – net kelios intrigos

Šeštadienį spalio 10 d. Kaune finišuos Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybės. Ilgus metus rengiamose varžybose laukia neeilinė intriga – nugalėtojas gali paaiškėti papildomose rungtynėse, o trečiąją vietą lemti tarpusavio rezultatai net tarp 5 komandų.

Senjorų 50+ pirmenybėse šį sezoną žaidžia 14 ekipų. Sezono metu jos visos susitinka tarpusavyje. Komandos jau sužaidė 12 turų – liko paskutinysis, kuris tradiciškai vyks Kaune, LFF treniruočių centre.
Ketverios rungtynės bus sužaistos nuo 11 val., trys – nuo 12 val.

„Vilniaus senjorų“ ir „Kauno“ komandos turi po lygiai – po 27 taškus. Jei komandos surinks po lygiai taškų kovoje dėl pirmos vietos, nugalėtoją lems papildomos rungtynės, kurios bus žaidžiamos iš karto.

3-8 vietose esančias Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Kauno „Fenikso“, Žagarės „Skaistgirio-Žvelgaičio“ ir Šiaulių ekipas skiria vos trys taškai.

„Laukia holivudinio filmo verta atomazga. Iki pat paskutinės minutės laukia didelė intriga tiek dėl čempionų vardų, tiek dėl bronzos. Gali būti taip, jog penkios komandos surinks po 16 taškų. Tuomet aukštesnę vietą lems tarpusavio rezultatai, įvarčių skirtumas“, – aiškino nuostatų subtilybes vienas varžybų koordinatorių Dainius Širvys.

Pasak jo, šį sezoną vyksta tikrai apylygė kova, ir visos komandos panašaus pajėgumo – išskyrus Kauno ir Vilniaus ekipas, kurios turi didesnį žaidėjų pasirinkimą.

„Šį sezoną nustebino tarsi iš pelenų pakilęs „Feniksas“, kuris pradžioje neturėjo taškų, o paskui pradėjo rinkti ir dabar gali pasinaudoti tuo, jog kelios į 3 vietą pretenduojančios komandos žais tarpusavyje, o „Skaistgirio-Žvelgaičio“ laukia akistata su lyderiais iš Vilniaus. Daugiau buvo galima tikėtis iš Alytaus „Dainavos“ komandos, bet galbūt joje yra kartų kaita. Alytiškiai sėkmingai žaidė jaunesnio amžiaus pirmenybėse, todėl turės kuo pastiprinti savo komandą ateityje“, – svarstė D. Širvys.

Jis atkreipė dėmėsį, jog du titulus su Alytaus komanda veteranų (35+ ir 40+)  pirmenybėse nuskynė Minvydas Matlašaitis, kuris 50+ varžybose atstovauja „Kauno“ komandai ir gali iškovoti trečią nugalėtojo medalį.

Intrigos netrūksta ir kovoje dėl rezultatyviausiojo vardo. Čia pirmauja jonavietis Jevgenijus Medvedevas ir vilnietis Ramūnas Stonkus – jų sąskaitoje po 8 įvarčius. Nedaug atsilieka „Fenikso“ atstovas Viktoras Šveikauskas (7 įvarčiai). 5 kartus yra pasižymėjęs kitas Vilniaus komandos žaidėjas Algis Vaščenka.

Masinio futbolo asociacijos organizuojamas 50+ mažojo futbolo pirmenybes šiemet palaiko didelį įdirbį su novatoriškais sprendiniais nuolat derinanti plieninių stogų, fasadų ir tvorų gamintoja „Vyto stogai“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS