Senjorų varžybose – nesustabdomi kauniečiai ir trivaldystė

Lietuvos senjorų (50 metų ir vyresnių) mažojo futbolo 8×8 pirmenybėse A grupėje prasidėjus antrajam ratui toliau be suklupimų žengia Kauno atstovai, o B grupėje susidarė trivaldystė tarp Kretingos, Panevėžio ir Šiaulių ekipų.

Vilniuje sužaistos A grupės pirmojo rato dvikovos ir pradėtos kovos antrajame rate.

Pirmose rungtynėse FK „Utenio senjorai“ išvengė pralaimėjimo kovoje su FK „Savingės senjorais“ tik rungtynių pabaigoje. Po stipraus R. Girdžiaus smūgio kamuolys įskriejo į viršutinį vartų kamputį. Lygiosios 1:1. Tuo tarpu „Vilniaus senjorai“ be didelio vargo palaužė FK „Karmėlavos senjorus“. Karmėlaviečius rezultatu 4:1 įveikė dar nepatyrę nei vieno pralaimėjimo Kauno atstovai . Tai buvo aštuntoji kauniečių pergalė. Prieš tai įveikę ir FK „Sūduvio“ ekipą rezultatu 4:0. Kauniečiai gan ryškiai dominavo aikštėje ir matėsi aiškus meistriškumo skirtumas.

Jonavos FK „Klevas“ senjorai ant menčių paguldė FK „Druskininkų senjorus“ rezultatu 4:2, bet turėjo pripažinti uteniškių atstovų pergalę 2:0. Nugalėtojams įvarčius pelnė D. Širvys bei R. Girdžius.

Šių pirmenybių debiutantai „Kaišiadorių senjorai“ nusileido „Vilniaus senjorams“ 2:0. Abu įvarčius įmušė V. Sukristovas. Pačios dramatiškiausios rungtynės vyko tarp FVK „Sūduvio“ ir FK „Druskininkų senjorai“ komandų. Rungtynių pabaigoje Marijampolės atstovai įmušė pergalingą įvartį ir laimėjo rungtynes rezultatu 2:1. Įvarčių autoriai S. Stankūnas bei G. Uldinskas.

Pagrindiniai šių pirmenybių favoritai yra FK „Kauno senjorai“. Ir reikia tikėtis, kad ši ekipa taškų nedalins niekam. Visos kauniečių pergalės pasiektos dėka meistriškumo. Intriga rusendavo tik pirmajame kėlinyje, po to viskas stodavo į savo vėžes. „Vilniaus senjorai“ po pirmojo rato yra išdalinę taškus, bet tos dalybos buvo ne iš gero gyvenimo. Nuostabą kelią FK „Druskininkų senjorai“ pirmojo rato rezultatai ir tai tikriausiai A. Labuko nebuvimas aikštėje kurio tikslūs perdavimai į varžovų baudos aikštelę baigdavosi įvarčiais. Uteniškiai tarytum laivas banguojantis jūroje, tai skęsta, tai išlenda į paviršių. Įvartis įmuštas paskutinę rungtynių minutę (su Kaišiadorių senjorais) – dar saldesnis ir tą saldų skonį pajutę aukštaičiai antrajame rate kovos iš visų jėgų. FK „Karmėlavos senjorų“ startas – su tam tikra rūpesčių kupra. FVK „Klevo senjorai“ sunkiai nuspėjama komanda. Pagrindinis ekipos lyderis E. Medvedevas organizuoja visas atakas ir jas kartais užbaigia įvarčiais. Jonaviečių futbolo padangė beveik visada būna debesuota, bet kartais pradeda lyti įvarčiais.

A grupės komandų dabar laukia pertrauka iki rugpjūčio 19 d. Penktas turas turas vyks Utenoje.

B grupės II turas įvyko Panevėžyje. Šiame ture Kauno „Aleksoto“ senjorams įskaityti pralaimėjimai, nes komandai atstovavo neregistruotas žaidėjas (nuostatų 7.2. punktas). B grupės trečio turo kovos laukia Jonavos centriniame stadione liepos 1 d. Po pertraukos, kuri tęsis iki rugpjūčio 5d., komandos susitiks Klaipėdoje.

A grupės rezultatai

4 turas

2017 m. birželio 17 d. (šeštadienis), Vilnius (LFF stadionas, Stadiono g.2)

3. V. Zavodzkoj (Karmėlava) – 5 įv.
3-6. P. Baršauskas, M. Matlašaitis, S. Juknavičius (FK Kaunas) – po 4 įv.