Neįgaliesiems

Sensaciją sukūrę „TransINVEST“ treneriai: „Jausmas toks, lyg viduje kažkas sprogo“

Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas sekmadienio vakarą Kaune sukūrė sensaciją, kai LFF taurės finale pranoko FA „Šiaulių“ komandą ir iškovojo titulą.

Šiauliečiai po Eligijaus Jankausko įvarčio pirmavo, tačiau po pertraukos Vilniaus rajono komanda atsakė dviem tiksliais smūgiais ir taip iškovojo LFF taurės trofėjų.

Po rungtynių „TransINVEST“ komandos treneriai nelaužė savo tradicijų ir į bendravimą su žiniasklaida atėjo kartu – tiek vyriausiasis treneris Giedrius Barevičius, tiek ir asistentas Aurimas Tamaliūnas.

„Žiūrėjau į švieslentę, ten rezultatas buvo 0:0, bet mačiau pas mus du įvarčius, nežinojau, kiek bus pas varžovus. Kai rezultatas buvo 1:1, turbūt pas juos vienas, pas mus – du.

Ką galima pasakyti… Jausmas toks, lyg kažkas sprogo. Jei atvirai, tikėjimo buvo, bet gal kažkiek bijai. Faktas, kad emocija labai gera“, – kalbėjo vyriausiasis treneris G. Barevičius.

Jam antrino ir pagrindinis talkininkas.

„Mūsų raktas į sėkmė yra tas, kad mes nebijojome žaisti. Kilome aukštai, turėjome gerą planą, žaidėjai suprato, ko reikalaujame. Laikėme intensyvumą, po keitimų jį dar pakėlėme.

Kad ir kaip būtų keista, atrodė, kad esame šviežesnė komanda. Spaudimas, intensyvumas, aistra, gera rūbinė, viskas sueina į vieną. Turime lygiavertį suoliuką, visi, kas išeina, gali padaryti skirtumą aikštėje“, – dėstė Aurimas Tamaliūnas.

G. Barevičius atviravo, šiek tiek baimės prieš rungtynes buvo, tačiau ji viršaus nepaėmė.

„Tikėjimo buvo, bet kartu – ir baimės, kaip ten viskas pasiseks. Kai laimėjome, atrodo, kad viduje kažkas sprogo. Švęsime iki antradienio“, – sakė G. Barevičius.

Treneriai taip pat nesutiko su mintimi, kad jų komanda pergalės norėjo daugiau nei varžovai.

„Aš tai manau, kad tiek mes, tiek „Šiauliai“ norėjome maksimaliai šitos pergalės. Žinome ir situaciją A lygoje, jiems reikės pakovoti dėl trečios vietos. Ta finansinė injekcija irgi būtų naudinga, tad gal juos labiau slėgė tas momentas.

Bet mūsų vyrai Pirmoje lygoje eina be prošvaisčių, lipa ant galvos kiekvienam varžovui. Tas mentalitetas, pergalės persinešė ir į šias rungtynes. Psichologinis momentas, kad lipame Pirmoje lygoje, lipome čia – „Šiauliai“ to gal ir nelaukė“, – sakė A. Tamaliūnas.

Jis taip pat nupasakojo, kur slypi sėkmingo komandos sezono priežastys.

„Visų pirma, rūbinė. Pergalės visada neša pasitikėjimą, turėjome gerą seriją Pirmoje lygoje, galbūt, jei būtų bangavimas, ta rūbinė taip nesusiklijuotų, bet kuomet tiek iš eilės laimi, vyrai cementuojasi.

Dabar susicementavę taip, kad vienas kitą jau iš pusės žodžio supranta, jų nereikia vyti aikštėje, išeina su dviguba energija. Dar turime tokį kapitoną Liną Pilibaitį, kuris neleidžia nė vienam atsipalaiduoti nei rūbinėje, nei aikštėje. Tai ir veda mus į sėkmę“, – sakė A. Tamaliūnas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS