Neįgaliesiems

Serbai nesitiki siurprizų, bet laukia sunkesnių rungtynių

Serbijos futbolo rinktinė Vilniuje nesitiki siurprizų, tačiau laukia sunkesnės kovos nei trys pastarieji susitikimai su Lietuvos komanda. Apie tai konferencijoje žiniasklaidai kalbėjo komandos treneris Ljubiša Tumbakovičius ir puolėjas Aleksandras Mitrovičius.

L. Tumbakovičius Lietuvos komandą gerai pažįsta, nes Vilniuje pernai lankėsi kaip Juodkalnijos rinktinės strategas. Paskutinę serbų ir lietuvių dvikova jis stebėjo iš šalies.

„Kai atstovavau Juodkalnijai buvo visai kita lietuvių komanda, kita padėtis. Paskutinėse rungtynėse Serbija pelnė tris įvarčius per pirmą pusvalandį. Kai tai pavyksta padaryti, žaisti būna daug lengviau. Bet mačiau Lietuvos komandos rungtynes su Ukraina prieš pora dienų. Lietuvos komanda dabar geresnė, labiau disciplinuota nei anksčiau. Mums žaisti bus sunkiau“, – teigė strategas.

Londono „Fulham“ ekipos puolėjas Aleksandaras Mitrovičius lietuviams įmušė tris įvarčius per dvejas pastarąsias rungtynes. „Jeigu pasiseks įmušti vieną ar daugiau kartų  – puiku. Bet svarbiausia rytoj paimti tris taškus“, – tikino futbolininkas.

Jis teigė, jog per tarpusavio akistatas gerai susipažino su varžovais:  „Su Lietuva žaidėme ne kartą, todėl netikiu, kad bus didelių siurprizų iš abiejų pusių, žaidėjai gerai žino vieni kitus.“

Serbija kontrolinėse rungtynėse ketvirtadienį 1:0 įveikė Paragvajų. Šioje dvikovoje komandos žaidimas nenudžiugino trenerio, bet Europos čempionato atrankos rungtynėse jis tikisi kito vaizdo.

„Rungtynės nebuvo labai geros, tačiau tai buvo kontrolinė dvikova. Rytoj laukia daug rimtesnės rungtynės. Tikiuosi, kad žaisime agresyviau, dinamiškiau, įmušime daugiau įvarčių ir laimėsime“, – kalbėjo L. Tumbakovičius.

Europos čempionato atrankos B grupėje serbai užima trečią vietą ir keturiais taškais atsilieka nuo portugalų bei devyniais nuo ukrainiečių. Pastarieji yra sužaidę rungtynėmis daugiau. Norint pakilti į antrą poziciją serbams reikia ne tik pergalių, bet ir palankių kitų rezultatų. Priešingu atveju dėl kelialapio į Europos čempionato finalinį etapą jiems teks žaisti papildomose rungtynėse su kitais Tautų lygos C diviziono grupių nugalėtojais.

„Ar bus stebuklas ir galime patekti į Europos čempionatą be papildomų rungtynių? Stebuklai kartais atsitinka. Viskas yra mūsų rankose – rytoj turime laimėti, o toliau matysime“, – teigė treneris.

Lietuvos ir Serbijos rinktinės LFF stadione susitiks pirmadienį, spalio 14-ąją nuo 21 val. 45 min. Bilietus į rungtynes platina „Tiketa“.

E.Žaldario nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS