Neįgaliesiems

Šešios Lietuvos teisėjos paskirtos į UEFA Čempionių lygos atrankos turnyrus

Rekordinis skaičius Lietuvos moterų teisėjų sulaukė įvertinimo iš UEFA ir darbuosis šią savaitę Danijoje, Graikijoje, Šiaurės Makedonijoje vyksiančiuose turnyruose.

Ketvirtadienį startuos 58 komandas įtraukę UEFA moterų Čempionių lygos pirmojo etapo atrankos turnyrai. Rugpjūčio 18 dieną vyks grupių pusfinalių rungtynės, o 21 dieną – grupių mažojo ir didžiojo finalų rungtynės.

Joringo miesto stadione vyks 3-iosios grupės turnyras, kuriame išvysime teisėją Justiną Lavrenovaitę-Perez ir asistentę Ievą Ramanauskienę. Lietuvės paskirtos į Joringo „Fortuna“ (Danija) ir Frankfurto „Eintracht“ (Vokietija) komandų susitikimą, kuris prasidės 20 val. Kitame pusfinalyje rungsis Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai) ir Kristianstado DFF (Švedija).

Teisėja Jurgita Mačikunytė ir asistentė Ugnė Šmitaitė paskirtos į Katerinės miesto stadione vyksiantį 2-osios grupės turnyrą. Ketvirtadienį nuo 21 val. jos dirbs Budapešto „Ferencváros“ (Vengija) ir Glazgo „Rangers“ (Škotija) ekipų rungtynėse. Kitame šios grupės pusfinalyje varžysis Salonikų PAOK (Graikija) ir Svonskio „Swansea“ (Velsas).

Teisėja Rasa Grigonė ir asistentė Irina Pozdejeva darbuosis Skopjėje vysiančiame 9-osios grupės turnyre. Šiaurės Makedonijos futbolo federacijos treniruočių centro stadione nuo 12 val. rungsis Minsko „Dinamo-BSUPC“ (Baltarusija) ir Stara Zagoros „Lokomotiv“ (Bulgarija) komandos. Kitame pusfinalyje susitiks Sankt Pelteno „St. Pölten“ (Austrija) ir Tetovo „Ljuboten“ (Šiaurės Makedonija).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS