Neįgaliesiems

Šeštadienį Kupiškyje – antrasis STIKLITA Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapas

Šį šeštadienį Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštelėje bus surengtas antrasis 2023 metų STIKLITA Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato turas. Šįsyk bus sužaistos šešerios ketvirtojo ir penktojo turų rungtynės, po kurių paaiškės galutinės komandų vietos grupėse.

Kol kas su septyniais taškais pirmauja daugkartinis čempionas Vilniaus IGOL klubas. Net trys komandos – Panevėžio rajono „Dembava“, Kupiškio „Narjanta“ ir Kauno „Aleksotas“ – per pirmąjį etapą savo sąskaitas papildė šešiais taškais.

„Nieko naujo. Kaip visada, važiuosime kautis ir stengsimės laimėti. Po pirmo etapo nuotaikos neblogos, nes, nepaisant to, kad naujai sukurta komanda, vis tiek sugebėjome iškovoti dvi užtikrintas pergales.

Su nekantrumu laukiame antrojo etapo, kuriame turėsime sveikus Radvilą Jakubonį ir Karolį Kazakaitį, o tai reiškia, kad Kupiškyje būsime stipresni“, – sakė „Dembavos“ vadovas Saulius Dambrauskas.

„Tikimės, kad kažkiek padės namų sienos, nes turime problemų dėl sudėties. Dėl traumų ir virusų ji nebus optimali. Bet kokiu atveju, laukiame gero futbolo, gero oro ir geros nuotaikos tiek sau, tiek žiūrovams“, – sakė Darius Baronas iš „Narjantos“.

„Į Kupiškį keliaujame tam, kad laimėtume. Būsime aštuoniese, o tai reiškia, kad lyderiai turės daugiau progų pailsėti. Be to, žaisime nebe trejas, o dvejas rungtynes, o tai irgi padės ilgiau išlaikyti jėgas. Sinoptikai prognozuoja karštį, todėl tai aktualu, nepaisant to, kad tas karštis visiems bus vienodas.

Grįžtant į pirmąjį etapą, esame patenkinti. Žaidimas tikrai buvo neprastas, aišku, galėjome su IGOL pakovoti dėl lygiųjų, tačiau vilniečiams pasisekė labiau.

Turime galimybę iškovoti vieną iš dviejų pirmųjų vietų, kurios suteiktų galimybę iškart keliauti į pusfinalio etapą. Nors tai nėra labai svarbu, tačiau, bet kokiu atveju, maloniau, nes finaliniame etape gali nutikti bet kas“, – sakė Rimvydas Bakus iš „Aleksoto“.

Penktą ir šeštą vietas užimančios komandos – „Jakai“ ir „Olimpo SC“ – per pirmąsias trejas rungtynes taškų neiškovojo. Tarpusavio rungtynėse jie išsiaiškins, kas reguliarųjį sezoną užbaigs užimdami aukštesnę poziciją.

Pilnas antrojo etapo tvarkaraštis:

11.00 val. „Dembava“ – „Narjanta“

11.50 val. „Aleksotas“ – „Jakai“

12.40 val. „Olimpo SC“ – IGOL

13.30 val. „Narjanta“ – „Aleksotas“

14.20 val. IGOL – „Dembava“

15.10 val. „Jakai“ – „Olimpo SC“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS