Sezonas startavo „Bangos“ ir „Gintros-Universiteto“ pergalėmis

Pirmos moterų A lygos čempionato rungtynės Vilniuje ir Kaune buvo sėkmingos viešnių komandoms.

Lygos atidarymo rungtynės kovo 29-ąją buvo surengtos LFF stadione, kur susikovė Vilniaus MFA „Žalgiris“ su Gargždų „Banga“. Susirinkę žiūrovai liko patenkinti šia dinamiška dvikova, kurioje pergalingas įvartis krito rungtynių pabaigoje.

„Bangos“ atakų lyderė Lijana Gedminaitė jau 6 minutę pelnė įvartį. „Žalgiris“ įvarčiu atsakė 39 min., kai pasižymėjo Ugnė Adamavičiūtė. Po pertraukos abi komandos kūrė pavojingas progas, tačiau realizuota buvo viena. Gargždiškių kapitonė Monika Grikšaitė 80 min. taikliu galingu smūgiu suteikė „Bangai“ pergalę rezultatu 2:1.

Rungtynių fotoalbumas (S. Čirbos nuotr.)

Kovo 30 d. NFA stadione susitiko principinės varžovės  – „Kauno Žalgiris“ ir „Gintra-Universitetas“. Verta pažymėti, kad šios komandos prieš tris dienas susirungė dėl LMFA Žiemos taurės turnyro 1 vietos ir šiaulietės laimėjo 5:0.

Šįkart kaunietės pademonstravo drausmingesnę gynybą, tačiau „Gintra-Universitetas“ vėl buvo pajėgesnė. Pirmieji įvarčiai krito gana anksti – Algimantė Mikutaitė pasižymėjo 4 min., o Liubou Hudčanka 8 min. Galop, šiauliečių pergalę 3:0 įtvirtino Jelena Čubrilo.