Neįgaliesiems

SFL sezonas Vilniuje atidarytas švente ir intriguojančiomis rungtynėmis

Sekmadienio futbolo lygos (SFL) klubai „Trivartis“ ir „Ozo tapyrai“ surengė oficialų lygos sezono atidarymą, kuris, nepaisant visą dieną pliaupusio lietaus, virto gražia švente.

Šį sezoną SFL pirmenybėse iš viso dalyvaus net 41 komanda. Nuo balandžio iki lapkričio kovos vyks keturiuose SFL divizionuose, o dar 11 futbolo mėgėjų ekipų varžysis Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) organizuojamose III lygos pirmenybėse.

Oficialia sezono atidarymo švente būtent „Trivarčio“ ir „Ozo tapyrų“ dvikova tapo pačių SFL C diviziono klubų iniciatyva. Jie panoro savo derbiu seniai vadinamas rungtynes žaisti jau pirmajame ture ir dvikovą paversti daugiau nei futbolo maču.

Taip su SFL pagalba į Fanų stadioną buvo pakviestas maisto vagonėlis, kuris 2 valandas gamino ir visus atvykusius nemokamai vaišino blyneliais su įdaru, stadione atmosferą kūrė muzikinis automobilis, žiūrovai nemokamai buvo vaišinami gaiviaisiais gėrimais, buvo išleista rungtynių programėlė ir net pagaminti specialūs derbio šalikai. „Trivartis“ dar surengė visų savo istorijoje naudotų marškinėlių parodą, kvietė žiūrovus vietoje pasigaminti plakatus, pasinaudojant iš anksto parūpintu kartonu.

Pirmajame kėlinyje į Fanų stadioną sugužėjo apie 150 žmonių, tarp kurių buvo ir VRFS prezidentas Deividas Šemberas bei SFL prezidentas Mindaugas Kasperūnas.

„Žaidėjams norisi palinkėti garbingo žaidimo, žiūrovams – malonių akimirkų, o teisėjams – gero darbo“, – sveikindamas mėgėjų futbolo bendruomenę sezono pradžios proga sakė D.Šemberas.

Tuo metu M.Kasperūnas pasakė norįs „įpilti alyvos į ugnį“.

„Linkiu komandoms negailėti varžovų, o teisėjams – leiskite žaisti“, – sakė SFL prezidentas.

Per rungtynių pertrauką D.Šemberas be konkurencijos išbandė jėgas ir smagiame futbolo konkurse, kuriame buvo galima laimėti SFL įsteigtą prizą – futbolo kamuolį. Jis atiteko vieno iš „Ozo tapyrų“ žaidėjų žmonai Laurai, sugebėjusiai pranokti ir D.Šemberą, ir dar tris vyriškius.

Aikštėje rungtynes rezultatu 2:1 (1:1) laimėjo „Trivartis“, nors pirmieji įvartį jau 6 min. pelnė „Ozo tapyrai“. Nominalių rungtynių svečių ekipoje pasižymėjo Kostas Strielkūnas. Vis dėlto jau 17 min. sporto žurnalistas Aurimas Tamulionis įspūdingu smūgiu išlygino rezultatą, o rungtynių kulminacija tapo 89 min. skirtas baudinys, kurį pergalingu įvarčiu pavertė „Trivarčio“ žaidėjas Justas Orantas.

Pergalingu savo anūko įvarčiu džiaugėsi ir jo žaidimo pažiūrėti specialiai atvykusi 88 metų amžiaus močiutė Vanda.

vilniausfutbolas.lt informacija, E. Žaldario nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS