Neįgaliesiems

SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai mėgaujasi naujais kamuoliais

Pajėgiausio Lietuvos jaunimo futbolo čempionato komandos žaidžia su oficialiu lygos kamuoliu „Nike Ordem V“.

2018 m. SHARP Elitinėje jaunių lygoje žaidžia 32 komandos iš 8 miestų. Kiekvienai jų Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) padovanojo naujausius „Nike“ kamuolius, įsigytus išskirtinėmis sąlygomis iš UAB „Sporto dvasia“. Taip pat čempionato komandos nuo šio sezono gali žaisti saugiau su „Sportuno“ profesionaliomis apsaugomis.

Kovo 27 dieną LFF būstinėje įvyko susitikimas su „Nike“ atstovais Lietuvoje – UAB „Sporto dvasia“, kuriame dalyvavo LVJFA prezidentas Vytautas Vaškūnas, direktorius Deimantas Bička, LFF generalinio sekretoriaus pavaduotojas Edgaras Stankevičius.

„Mūsų bendradarbiavimo rezultatas – tai, kad kieviena lygos komanda gavo po 10 naujausių Nike Ordem V kamuolių, kuriais jau žaidžiai jaunieji futbolininkai. Taip pat aptarėme tolesnio bendradarbiavimo galimybes, siekiant, kad jis virstų naudingu Lietuvos jaunimo futbolui“, – pakomentavo LVJFA direktorius Deimantas Bička.

Karščiausias SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas sekite per čempionato „Facebook“ profilį. Tvarkaraščiai ir rezultatai skelbiami svetainėje www.lietuvosfutbolas.lt.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS