Neįgaliesiems

SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

Laikantis tradicijos, čempionato pirmosiose rungtynėse apsilankė varžybų organizatoriai. Vilniaus Senvagės stadione sveikinimo žodžius tarė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis.

Pirmieji į aikštę žengė FK „Žalgirio“ ir Baltijos FA U-17 futbolininkai. Prieš rungtynių pradžią vaikinams sėkmės jų futbolo kelyje palinkėjo Dainius Gudaitis bei įteikė komandų kapitonams atminimo dovanas.

„Čempionato vyriausioje amžiaus grupėje žaidžiantiems vaikinams tai yra vienas paskutinių žingsnių prieš papildant vyrų futbolo komandas. Manau, kad daugumą vaikinų kitąmet išvysime jau LFF Pirmoje lygoje, o kai kuriuos ir A lygoje. Elitinė jaunių lyga tikrai yra reikšminga ir tapo tramplinu ne vienam žaidėjui, kurie dabar varžosi aukščiausioje lygoje, papildė nacionalines rinktines. Lyga turi pasitarnauti tolesniam vaikinų žaidimo kylimui.

Noriu palinkėti visiems lygos žaidėjams stengtis tobulėti kiekvieną dieną, nepaisant ar būtų teigiamas rezultatas, pergalė ar pralaimėjimas; kad kiekvienas komandos žaidėjas turėtų tikslą. Mes, kaip lygos organizatoriai, stengsimės, kad šio čempionato lygis kiltų ir žaidėjams būtų dar didesnė garbė jame dalyvauti“, – teigė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis.

Pirmosios sezono rungtynės buvo vaikinuotos 7 įvarčių trileriu. „Žalgiris“ laimėjo rezultatu 4:3 (3:0), o statistika pateikiama svetainėje lietuvosfutbolas.lt.

Rungtynių fotoalbumas (Elvio Žaldario nuotr.)

„Rungtynių pirmas kėlinys buvo fantastiškas, bet padarėme didžiausią klaidą, kokią gali padaryti jauna komanda – tai nuvertinti varžovą ir atsipalaiduoti žaidžiant daugumoje prieš dešimt. Gavome gerą pamoką ir po jos tapsime labiau stipresni. Mes visą vasarą ruošėmes šiam čempionatui ir esame jam pasirengę“, – sakė „Žalgirio“ treneris Dainius Greviškis.

„Šiandien dalis komandos pagrindo negalėjo dalyvauti rungtynėse, todėl išleidau dalį jaunesnių. Jie – šaunuoliai, pagal galimybės pasirodė gerai ir mes labai patenkinti vaikinų charakteriu kovoti iki pabaigos. Mes labai laukėme, jau pusę metų, šio sezono starto. Labai šaunu, kad kovos prasidėjo ir viliuosi, kad sklandžiai pasibaigs“, – pakomentavo BFA vyr. treneris Artur Chatkevič.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS