Neįgaliesiems

Šį savaitgalį – keturių Lietuvos komandų startas Baltijos jaunimo lygoje

Vasario 12 ir 13 dienomis įvyks debiutinių Baltijos jaunimo futbolo lygos varžybų 1-asis turas. Dvejos rungtynės bus surengtos ir tiesiogiai transliuojamos iš Vilniaus Pilaitės gimnazijos futbolo maniežo.

Šiame U-15 amžiaus grupės žaidėjams skirtame turnyre varžysis po 4 komandas iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Lietuvai 2022 metų sezone atstovaus Baltijos FA, „NFA BE1“, Klaipėdos FM ir FK „Aidas“.

Visas varžybų tvarkaraštis ir rezultatai bus skelbiami svetainėje www.baltic-league.com. Lietuvos komandų namų rungtynės bus tiesiogiai rodomos per Lietuvos futbolas „Youtube“ paskyrą.

„Linkiu, kad šis turnyras taptų tramplinu, pakelsiančiu jaunųjų futbolininkų lygį, bei kad tarptautinė patirtis, kurios šiuo laikotarpiu labai trūksta, motyvuotų jaunuolius kelti savo sportinį meistriškumą ir siekti profesionalios žaidėjo karjeros.

Tobulėjimas konkurencingose varžybose svarbus ne tik jauniesiems žaidėjams, bet ir jų treneriams. Viliuosi geros sportinės atmosferos, garbingo žaidimo ir sėkmingo lietuviškų komandų pasirodymo“, – lūkesčiais pasidalino LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis.

Grupių etapų rungtynės (5 turai) vyks vasarį ir kovą, ketvirtfinalių rungtynės – balandį, o pusfinalių rungtynės – gegužę ir birželį. Baltijos jaunimo lygos finalas numatytas rugsėjo mėnesį.

Dėl sudėtingos epidemiologinės situacijos, žiūrovai į Pilaitės gimnazijos futbolo maniežą nebus įleidžiami, tad kviečiame sekti tiesiogines rungtynių transliacijas. Visas turnyro transliacijas rasite svetainėje www.baltic-league.com.

1 turo tvarkaraštis:

Vasario 12 d. (šeštadienis)

13:00 val. FK „Aidas“ − FS „Metta“. Vilnius, Pilaitės futbolo maniežas;

13:00 val. „NFA BE1“ − FC „Flora“. Ryga, „Rimi“ olimpinis centras;

14:00 val. JK „Vaprus“ − JDFS „Alberts“. Viljandis, „Männimäe“ futbolo halė.

Vasario 13 d. (sekmadienis)

12:00 val. Klaipėdos FM – Liepojos FS. Vilnius, Pilaitės futbolo maniežas;

13:00 val. Baltijos FA – JK „Tarvas“. Ryga, „Rimi“ olimpinis centras;

16:00 val. FC „Ararat“ – BFC „Daugavpils“. Talinas, EJL futbolo halė.

Visas rungtynių tvarkaraštis

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS