Neįgaliesiems

Šiauliai kiek neįprastu būdu įėjo į Lietuvos futbolo istoriją

Šiaulių futbolo, o gal ir visos miesto sporto bendruomenės padangėje – istorinė akimirka! Beveik pusė tūkstančio šiauliečių drauge siekė masiškiausio žongliravimo futbolo kamuoliu rekordu.

482 – šitiek žmonių vienu metu 5 minutes žongliravo futbolo kamuoliais prie Šiaulių Arenos. Ar rekordas bus užregistruotas oficialiai – paaiškės vėliau. Bet, pasak organizatorių, tai ne svarbiausia. Kad Šiauliai šį įvykį drąsiai gali vertinti kaip asmeninį rekordą – abejonių nekyla niekam.

Didžioji dalis įspūdingo reginio dalyvių – mažieji futbolininkai. Prie jų prisijungė sportui neabejingi vyresni broliai, sesės, net mamos su tėčiais ir, žinoma, miesto jaunieji sportininkai bei profesionalai. Kiekvienas, gavęs po kamuolį, galėjo juo žongliruoti, kaip nori ir moka – kojomis, galva, pečiais ar bet kaip, kad tik neliestų rankomis. Organizatoriai juokavo, kad to turbūt neatleistų nė vienas futbolo gerbėjas.

Pirmą kartą Lietuvoje siekto rekordo sumanytojai – 10 metų jubiliejų švenčianti Šiaulių futbolo akademija. Idėjos autorių pasakojimu, futbolas mūsų mieste neabejotinai išgyvena pakilimą, teikia labai daug vilčių, tad šis renginys – ir būdas atkreipti visuomenės dėmesį į šią sporto šaką, augančią jos entuziastų kartą, ir tuo pačiu pasveikinti Šiaulius gimtadienio proga.

Viktorija Jankauskienė/etaplius.lt inf.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS