Neįgaliesiems

Šiauliečių triumfas Pirmoje lygoje: „Atėjo tas rezultatas, kurio taip laukėme“

FA „Šiaulių“ komanda permainingą LFF Pirmos lygos sezoną užbaigė pakilia nata – šiauliečiai auksinėse Pirmos lygos rungtynėse po baudinių serijos nugalėjo „Jonavą“ ir tapo lygos nugalėtojais.

Auksinių rungtynių prireikė po to, kai „Jonavos“ ir „Šiaulių“ komandos reguliaraus sezono metu surinko po lygiai taškų. Tiesa, abi tarpusavio akistatas laimėjo šiauliečiai.

Auksinės rungtynės klostėsi itin lygiai – abi komandos turėjo savų progų, tačiau jų neįmušė ir mačas persikėlė į pratęsimą. Ten įvarčių taip pat nebuvo, tad dvikovos nugalėtojas turėjo spręstis 11 metrų baudinių serijoje.

Joje savo pranašumą įrodė šiauliečiai, laimėję seriją 4:3 ir tapę Pirmos lygos nugalėtojais.

Po dvikovos laimėtojų vyriausiasis treneris negailėjo pagyrų savo komandai ir žaidėjams.

„Nuotaikos tokios, kad šiandien kažką laimėjome. Tiek daug emocijų atiduota, kad net švęsti nėra jėgų. Bet noriu pasveikinti pagrindinius kaltininkus – „Šiaulių“ komandą, žaidėjus.

FA „Šiauliai“ žaidėjai nebijo mirties, ypač tokiose rungtynėse. Jie žino, kur išeina, kam atsiduoda ir ši pergalė bus didelis impulsas kiekvieno iš šių jaunų žaidėjų karjeroms.

Turėdamas progą norėčiau padėkoti ir savo vaikinų mamoms – ačiū jums, jūs pagimdėte stiprius vyrus, kurie turi didelį charakterį, didelę ir stiprią širdį“, – sakė treneris, kol prie jo pribėgę auklėtiniai išmaudė jį šampano pursluose.

Tuo tarpu „Šiaulių“ žaidėjas Dovydas Jansonas teigė, jog tokia čempionato baigtis, jo akimis, buvo visiškai dėsninga.

„Po šio vakaro negaliu atskleisti, kas laukia, bet laimėjome pelnytai. Dirbome, treniruotėse arėme ilgai ir sunkiai ir pagaliau atėjo tas rezultatas, kurio laukėme.

Galėjome tą pirmą vietą pasiimti ir anksčiau, bet emocijos geros, fantastika, pirmą kartą pasiekiau kažką tokio, tad labai džiaugiuose“, – sakė futbolininkas.

Jo manymu, papildomos motyvacijos prieš auksinį mačą nereikėjo, kaip jos nereikėjo ir viso sezono metu.

„Mes visada buvome užsivedę, žinoma, treneris visada mus motyvuodavo, bet patys žinojome, kad norime pirmos vietos, kad privalome ją pasiimti, nes dėl to labai daug dirbome“, – mintimis dalinosi D. Jansonas.

Paklaustas apie komandos veterano Algio Jankausko indėlį, jaunasis jo kolega tikino, jog jo įtaką į titulą buvo milžiniška.

„Algelis yra žvėris. Ir rungtynėse, ir treniruotėse, ir už aikštės ribų visada mus palaiko, yra tikras lyderis ir visą sezoną tai rodė“, – teigė gynėjas.

Tiek „Šiaulių“, tiek ir „Jonavos“ klubai sportiniu keliu iškovojo galimybę kitame sezone rungtyniauti A lygoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS