Neįgaliesiems

Šiauliečių vartininkių tandemą su M. Šeškute sudarys Slovėnijos rinktinės vartų sargė

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komandos vartininkių tandemą nuo šiol sudarys Meda Šeškutė ir Lietuvos čempionių gretas papildžiusi 21-erių metų Slovėnijos vartų sargė – Maja Zajc.

Slovėnė laikinai užims komandos kapitonės Gretos Lukjančukės vietą, kuri šį sezoną dėl asmeninių aplinkybių UEFA Čempionių lygos turnyrą turės praleisti. M. Zajc į „Gintros-Universiteto“ gretas atvyko iš Slovėnijos sostinės klubo „Žnk Krim Rolljet“, kuri vietos čempionate praėjusį sezoną finišavo ketvirtoje pozicijoje. 2018-iais metais naujoji Lietuvos čempionių vartininkė sulaukė šanso debiutuoti vilkint nacionalinės Slovėnijos moterų rinktinės marškinėlius ir iki šiol yra rinktinės narė.

Dar prieš atvykdama į Šiaulius M. Zajc žinojo, kad „Gintros-Universiteto“ gretose ji sutiks ir pažįstamų veidų. „Kuomet dar atstovavau Liublianos „Žnk Olimpija“ ekipą žaidėme kartu su Jelena Čubrilo, taigi, žinojau, kad ją sutiksiu „Gintros-Universiteto“ komandoje“, – šypsojosi treniruotei besiruošianti vartininkė.

Šiaulių klube M. Zajc tikisi įgyti solidžios patirties rungtyniaujant Čempionių lygos turnyre, kuriame jai dalyvauti dar neteko. „Nors futbolą žaidžiu jau daugiau nei aštuonis metus negaliu teigti, kad esu labai patyrusi žaidėja. Žaidėjos patirtis atsiskleidžia atsakingose aukšto lygio rungtynėse, o vartininkės pozicijoje tai turi didelę svarbą. Mes turime būti ne tik paskutinėmis gelbėtojomis, bet ir savotiškomis aikštės generolėmis, kurios galėtų koordinuoti visos komandos veiksmus. Nudžiugau sulaukusi „Gintros-Universiteto“ kvietimo, kadangi tai didelę patirtį tarptautinėje arenoje turintis klubas, kuris kasmet yra tarp favoritų patekti į pagrindinį Čempionių lygos turnyrą. Tikiuosi čia įgyti naudingos patirties bei kaip įmanoma labiau prisidėti prie sėkmingų komandos rezultatų“, – galimybe debiutuoti Čempionių lygoje džiaugėsi slovėnė.

Vos tik prisijungusi prie „Gintros-Universiteto“ gretų M. Zajc teigia jaučianti puikią komandinę atmosferą ir ryžtingą nusiteikimą būsimoms kovoms. „Nuo pat pirmos treniruotės jaučiuosi labai gerai, kadangi patekau į profesionalų kolektyvą pradedant nuo trenerių iki žaidėjų. Jaučiasi, kad visos žaidėjos esančios komandoje žino su kokiais tikslais čia yra, todėl įdeda maksimumą pastangų. Komanda mane priėmė šiltai, o darbinė atmosfera leidžia susikoncentruoti į treniruočių procesą, kuris šiuo metu yra tikrai intensyvus“, – pirmaisiais įspūdžiais dalinosi vartininkė.

Paklausta apie kol kas įsimintiniausią savo karjeros mačą M. Zajc truputį pagalvojusi prisiminė įspūdingai rezultatyvų Liublianos klubų derbį šalies čempionate vykusį prieš dvejus metus. „Nors kaip vartininkei, tokiomis rungtynėmis, kuriose 4 kartus tenka traukti kamuolį iš savo vartų tinklo pasigirti sudėtinga, vis tik būtent šis susitikimas buvo tikrai įsimintinas. Tuomet mano atstovaujama „Žnk Krim Rolljet“ sostinės derbyje rezultatu 5:4 palaužė „Žnk Olimpija“.

Tai buvo nuostabi pergalė, nepaisant to, kad praleisti 4 įvarčius tikrai nėra malonu“, – pasakojo su Meda Šeškute vartininkių tandemą sudarysianti Maja.

Trečiadienį „Gintra-Universitetas“ Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione priims antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančias Vilniaus MFA „Žalgirio“-MRU futbolininkes. Rungtynių pradžia – 19 val. Įėjimas nemokamas. Kviečiame atvykti į stadioną palaikyti geltonai juodų bei išvysti naujokių debiutus.

fkgintra.lt informacija

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS