Neįgaliesiems

„Šiaulių“ gynėjas E. Pilypas: „Sugrįžimas į A lygą – pergalė visam Šiaulių sportui“

Su „Optibet A lygoje“ debiutuojančia FA „Šiauliai“ ekipa sugrįžo ne vienas anksčiau Lietuvos čempionate žaidęs futbolininkas.

Vienas jų – 32-ejų Ernestas Pilypas, kuris pastarąjį kartą 2016 metais atstovavo „Kauno Žalgiriui“. Šiaulietis jau ne pirmą sezoną gina FA „Šiauliai“ garbę ir dalinasi patirtimi su jaunaisiais futbolininkais.

„Sugrįžimas į A lygą – pergalė visam Šiaulių sportui. Futbolas Šiauliuose tikrai buvo populiarus ir garsėjo praeityje. Neturėti komandos aukščiausioje lygoje tikrai buvo liūdna, o dabar visi džiaugiamės.

Po truputį augome, tobulėjome, pasipildėme žaidėjais ir užaugome iki A lygos. Buvau vienas iš vyriausių žaidėjų, iš patirties pusės tai davė pliusų, bet iš kitos pusės – būdavai atsakingas ne tik už save, bet ir už kitus žaidėjus.

Turėdavai ne tik save spausti, bet ir visiems kitiems padėti, daugiau išsireikalauti, ką ne visi padarydavo. Nebuvo lengva, bet susitvarkėme“, – teigė E. Pilypas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje šiaulietis taip pat papasakojo apie darbą su strategu Mindaugu Čepu, futbolą Šiauliuose ir rengiamas individualias treniruotes su vaikais.

alyga.lt informacija, Tubuko nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS