Neįgaliesiems

Šiauliuose – futbolo šventė globos namų vaikams

Gruodžio 6-ąją Šiaulių arenoje vyko futbolo šventė – daugiau nei pusė tūkstančio vaikų globos namų auklėtinių dalyvavo įvairiose rungtynėse, sportavo ir bendravo su profesionaliais sportininkais.

Jau šeštą kartą rengiamų žaidynių pagrindiniu globėju šiais metais tapo Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir taip padėjo suorganizuoti renginį, kuriame didelis dėmesys buvo skirtas futbolo rungtims.

Su vaikais kartu dirbo Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės Vestina Neverdauskaitė ir Simona Veličkaitė, o varžybų nugalėtojus sveikino LFF prezidentas Edvinas Eimontas ir Šiaulių apskrities futbolo federacijos prezidentas Gintaras Radavičius.

„Šiemet varžybų naujovė yra futbolo festivalis. Į programą įeina ir kiti žaidimai, o taip pat neapsieisime ir be koncertinės programos, dovanų. Norime, kad vaikai užsiimtų sportu, judėtų ir turėtų mažiau žalingų įpročių“, – sakė renginį organizavusios „Žalioji medija“ kompanijos direktorius Arūnas Valickas.

„Gintros-Universiteto“ žaidėja Simona Veličkaitė taip pat buvo patenkinta, kad galėjo suteikti džiaugsmą vaikams: „Labai smagu matyti daug linksmų vaikų ir smagu, kad galime jiems suteikti džiaugsmą, parodyti kaip mes mylime futbolą ir pabandyti, jog jie pamiltų futbolą. Manau, kad jiems patiko ir džiaugiuosi, jog jie čia buvo“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS