Neįgaliesiems

Šiauliuose praūžė #WePlayStrong mergaičių futbolo festivalis

Šiaulių futbolas turi kuo pasidžiaugti – į saulės miestą atkeliavo dar vienas naujas futbolo projektas. Šįsyk Šiaulių futbolo namuose įvyko į Lietuvą atkeliavęs mergaičių futbolo festivalis – „Together #WePlayStrong“.

 

Tokio pobūdžio mergaičių futbolo festivalių tikslas yra sukurti saugią ir sveiką aplinką mergaitėms atsiskleisti, užtikrinti galimybę joms dalyvauti futbolo veiklose, didinti žaidėjų skaičių ir moterų futbolo populiarumą Lietuvoje. Šis projektas tikimąsi, jog padės mūsų šalies futbolo klubams sudominti ir įtraukti naujas mergaites į jų organizacijų veiklas.

Futbolo akademija „Šiauliai“ kartu su Lietuvos futbolo federacija, masinio futbolo asociacija ir moterų futbolo asociacija rugsėjo 29 dienos popietę surengė tikrą futbolo šventę ne tik Šiauliuose gyvenančioms, bet ir apskrityje futbolu besidominčioms mergaitėms.

Mergaitės turėjo puikią galimybę pajusti tą tikrąją mergaičių futbolo atmosferą – kartu varžėsi įvairiuose žaidimuose ir rungtyse, demonstravo savo įgytus futbolo sugebėjimus, o maloniai skambėjęs vaikiškas klegesys nušvietė visus į stadioną susirinkusius žiūrovus.

Festivalio fotoalbumas

„Didelį ačiū norisi tarti darželiams ir mokykloms, kurie savo dalyvavimu prisidėjo, jog ši šventė įvyktų. Smagu, kad Šiauliuose yra labai daug iniciatyvių pedagogų, kurie visada aktyviai dalyvauja mūsų organizuojamuose renginiuose. Jų dėka vaikai nuo mažens skatinami įsitraukti į aktyvią fizinę veiklą, o jei mergaitė ar berniukas po renginio prisijungia prie mūsų bendruomenės – mums tai didžiausias įvertinimas“, – dalyvėms dėkojo FA „Šiauliai“ direktorė Reda Mockienė.

Antrojoje šių metų mergaičių futbolo festivalio sesijoje kamuolį iš viso gainiojo 150 mergaičių, o sekantys festivaliai artimiausiu metu nusikels į Klaipėdą, Vilnių ir kitus Lietuvos miestus.

Viena iš šio renginio organizatorių ir FA „Šiauliai” mergaičių trenerių Tatjana Veržbickaja džiaugiasi tokia iniciatyva.

„Šis dar pavasarį Lietuvoje startavęs projektas vis konkurencingiau auga ir akivaizdžiai įgauna pagreitį. Džiaugiamės, jog mūsų miesto futbolo akademijai buvo suteikta garbė surengti vienintėlį tokio tipo mergaičių futbolo festivalį visoje Šiaulių  apskrityje, o kadangi festivalio organizacinės veiklos klausimus spręsti padėjo Lietuvos futbolo federacija – viskas praėjo išties sklandžiai. Vienintelis minusas – nenuspėjamas oras, kuris šįkart pabarstė tų rudeniškų prieskonių, tačiau iš to ką matėme, mergaitėms lietus nepamaišė ir festivalis galime drąsiai teigti, kad pavyko.

Šis festivalis mergaitėms suteikė galimybę išbandyti šią viso pasaulio žmonių mylimą sporto šaką, sudominti ir įtraukti jas į futbolo treniruočių procesą. Džiugu, jog po renginio pati jau sulaukiau kelių skambučių iš festivalyje dalyvavusių mergaičių tėvelių, kurie parodė susidomėjimą mūsų akademijoje vykstančiomis treniruotėmis ir norą išbandyti save mergaičių futbole.“

ŠAFF informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS