Neįgaliesiems

Šiaurės–Baltijos taurės turnyre Lietuvos rinktinė startavo lygiosiomis

Lietuvos vyrų futsal rinktinė antradienį pradėjo savo pasirodymą pirmą kartą rengiamame Šiaurės–Baltijos taurės turnyre.

Pirmoje grupės etapo dvikovoje Mičo Martičiaus auklėtiniai lygiosiomis 3:3 (2:3) sužaidė su Estijos futbolininkais.

Kitas grupės etapo rungtynes lietuviai ketvirtadienį žais su Latvijos komanda.

Lietuviai antradienio rungtynėse pirmieji išsiveržė į priekį – sužaidus kiek daugiau nei aštuonias minutes, Justinas Zagurskas greitoje atakoje atliko puikų perdavimą Albertui Voskunovičiui, šis klaidinamu judesiu susikūrė sau patogią progą smūgiui ir galingu šūviu į viršutinį kampą išvedė lietuvius į priekį.

Visgi po to sekusi atkarpa sėkmingiau susiklostė estams – jie pelnė tris įvarčius be atsako ir taip persverė rezultatą savo naudai, o lietuviai turėjo vytis varžovus – 1:3.

Kėliniui artėjant į pabaigą, estai buvo nubausti šeštąja komandine pražanga, o už tai skirtą baudinį įmušė Paulius Osauskas, tad į pertrauką lietuviai išėjo atsilikdami 2:3.

Po pertraukos rezultatas ilgą laiką nesikeitė ir, likus žaisti apie penkias minutes, lietuviai vietoje vartininko išleido penktą aikštės žaidėją ir ta rizika pasiteisino – Vladimiras Derendiajevas galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo lygus – 3:3.

Mačo dvikovoje lietuviai dar turėjo auksinę progą išplėšti pergalę, tačiau to padaryti nepavyko ir dvikova baigėsi kovingomis lygiosiomis.

Rungtynių įrašas:

**********

Pirmojoje turnyro grupėje varžosi Grenlandijos, Danijos ir Norvegijos futsal rinktinės, o antrojoje grupėje yra Lietuva, Latvija ir Estija.

Savo grupėse komandos su abiem varžovais susitiks po vieną kartą, o pagal grupėse užimtas vietas paaiškės, kas dėl kokių pozicijų turnyre varžysis.

Trečias vietas savo grupėse užėmusios ekipos susitiks akistatoje dėl penktos vietos turnyre, tuo tarpu pirmas dvi vietas grupėse užėmusios komandos susitiks pusfinaliuose, o tada – ir finale, kur ir paaiškės turnyro nugalėtojai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS