Neįgaliesiems

Simbolinė A lygos 2-ojo turo rinktinė

Lietuvos futbolo A lygos 2-ojo turo rinktinėje išsiskiria ne vienas Gargždų „Bangos“ atakuojantis futbolininkas, skelbiama oficialioje A lygos svetainėje.

Tadas Simaitis (Vilniaus „Riteriai“): Užbėgant įvykiams už akių, galima drąsiai pasakyti, jog šiame sezone tokį pasirodymą pakartoti bet kuriam čempionato vartininkui bus itin sudėtinga. T. Simaitis susitikime su Vilniaus „Žalgiriu“ išgelbėjo savo komandą bent keturiose itin sudėtingose situacijose ir labiausiai prisidėjo prie iškovotos pirmosios pergalės.

Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūduva“): Eilinis patyrusio kroato užtikrintas pasirodymas, nepaisant to, jog A. Švrljuga pasiruošti dvikovai su „Kauno Žalgiriu“ turėjo gana ribotas galimybes. Ilgametis čempionato legionierius susitvarkė su savo užduotimis dešiniajame gynybos krašte ir atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio buvo pelnytas pergalingas įvartis.

Povilas Leimonas (Marijampolės „Sūduva“): Šį kartą marijampolietis rungtyniavo sau kiek mažiau įprastoje vidurio gynėjo pozicijoje, o ne aikštės viduryje. Klampioje ir nerezultatyvioje akistatoje su kauniečiais būtent P. Leimonas tapo mačo herojumi – po A. Švrljugos pakelto kampinio taikliai mušė galva bei išplėšė „Sūduvai“ pergalę.

Aleksandras Aksionovas (Gargždų „Banga“): 26-erių ukrainietis sėkmingai rungtyniavo ir 1-ajame ture čempionų tvirtovėje, tačiau dvikovoje Gargžduose pasirodė dar naudingiau. Panašu, kad „Banga“ su legionieriais iš Ukrainos tikrai pataikė – kol kas tiek A. Aksionovas, tiek Jurijus Pavlykas palieka gerą įspūdį ir greičiausiai bus nepakeičiami gynėjų linijos atstovai.

Aleksandras Levšinas (Vilniaus „Riteriai“): Dvikova su „Žalgiriu“ kairiojo krašto gynėjui prasidėjo sunkiai – tada sunkiai sekėsi stabdyti Richlordą Enniną. Vis dėlto vėliau A. Levšinas atliko rezultatyvų perdavimą pergalingo įvarčio metu ir didesniu pasitikėjimo bagažu užbaigė sėkmingai pasibaigusias rungtynes. Gynėjas savo aikštės pusėje perėmė net 18 kamuolių.

Justinas Marazas (Vilniaus „Riteriai“): Iš Vievio kilęs 20 metų saugas praėjusį nesėkmingą sezoną nori palikti užmarštyje ir tą ryškiai parodė jau 2-ojo turo rungtynėse. J. Marazas pasinaudojo puikiu A. Levšino perdavimu bei pelnė labai efektingą įvartį galva. Pergalingas smūgis leido „Riteriams“ pakilti iš apatinės turnyro lentelės dalies bei atgauti pasitikėjimą po nesėkmingo starto.

Tomas Dombrauskis (Vilniaus „Riteriai“): Šis vidurio saugas retai kada būna pastebimiausias dvikovos žaidėjas – taip nutiko ir sostinės derbyje. Nepaisant vienos klaidos pirmame kėlinyje, T. Dombrauskis sėkmingai griovė „Žalgirio“ atakas, laimėjo 67 proc. dvikovų gynyboje ir prisidėjo prie netikėtumo sostinės derbyje.

Karolis Urbaitis (Gargždų „Banga“): Ilgametis Gargždų klubo žaidėjas po šešerių metų pertraukos pelnė įvartį A lygoje, kuris leido džiaugtis pirmuoju laimėjimu. K. Urbaitis kartu su Dovydu Norvilu solidžiai rungtyniavo aikštės viduryje ir neleido „Panevėžio“ futbolininkams užmegzti nemažai pavojingų atakų.

Shogo Yoshikawa (Gargždų „Banga“): Šis japonas – įvertinus tai, jog atvyko iš Mongolijos čempionato, yra kol kas bene labiausiai gerąja prasme nustebinęs 2020-ųjų sezono legionierius. Kairiajame krašte rungtyniavęs Sh. Yoshikawa draskė „Panevėžio“ gynybą bei sukūrė komandos draugams dvi puikias progas, kuriomis šie nepasinaudojo.

Robertas Vėževičius (Gargždų „Banga“): Būtent šis 34-erių futbolininkas 2-ajame ture pademonstravo statistiškai geriausią rezultatą – pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Nors R. Vėževičius yra aiškiai išreikštas atakuojantis futbolininkas, tačiau šiame sezone jis laimėjo net 79 proc. dvikovų gynyboje.

Julius Kasparavičius (Gargždų „Banga“): Vienas veržliausių visos A lygos žaidėjų savo stipriausias savybes parodė ir akistatoje su „Panevėžiu“. J. Kasparavičius kėlė daug vargo oponentų gynybos linijai, atliko rezultatyvų perdavimą ir ne kartą rimtai grasino oponentų vartų sargui.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS