Neįgaliesiems

Futsal A lygos debiutantų lyderis L. Sipavičius: „Patiko „Hegelmann“ vadovų požiūris

Futsal A lygos debiutantas Kauno rajono „Hegelmann“ klubas praėjusį savaitgalį permainingose rungtynėse iškovojo tašką prieš Vilkaviškio „Brukliną“.

Nepaisant geros pradžios, kauniečiai vėliau buvo atsiliekančių vaidmenyje, o vartininką pakeitus penktu aikštės žaidėju ir Lukui Sipavičiui pykštelėjus beveik iš aikštės vidurio, rezultatas tapo lygus.

„Kadangi su „Bruklino“ komanda jau buvome žaidę draugiškas rungtynes, žinojome, kaip jie žaidžia, aplink kokius žaidėjus sukasi žaidimas. Be to, treneris dar papildomai išanalizavo varžovų silpnąsias vietas, žinojo, kad tikrai galime žaisti, bandėme nustebinti varžovus presingu, kas visai neblogai gavosi.

Kalbant apie išlyginamąjį įvartį – jaučiausi pridaręs bėdų komandai, atlikęs atitinkamai penktą ir ypač šeštą pražangas prieš varžovus, po kurios praleidome ketvirtajį įvartį. Jaučiau, kad reikia imtis inciatyvos, prieš priimdamas kamuolį įvertinau situaciją, kad tikrai atliksiu smūgį, o jau kaip gavosi, taip gavosi“, – prisiminimais dalijosi L. Sipavičius.

Dar prieš porą metų Jonavos „Vikingams“ bei Lietuvos nacionalinei futsal rinktinei pasaulio čempionate atstovavęs L. Sipavičius sulaukė susidomėjimo iš „Kauno Žalgirio“. Futbolininkas priėmė daugkartinių šalies čempionų pasiūlymą, tačiau tame klube jo karjera nesusiklostė. Tuomet jis priėmė sprendimą keltis į „Hegelmann“ gretas.

„Po sezono nusprendžiau, kad būtina man turėti daugiau žaidybinio laiko, turėti geras sąlygas tobulėjimui, gerą treniruočių procesą. Dauguma A lygos komandų šiai dienai to pasiūlyti negali. Be to, patiko „Hegelmann“ vadovų požiūris ir visa organizacijos struktūra. Prieš sezoną teko treniruotis ir su „Vikingais“ tad turiu, su kuo palyginti. Manau, kad dėl komandoje vykstančių procesų ir žiūrint į ateitį, „Hegelmann“ yra klubas su didesne perspektyva“, – sprendimą komentavo futbolininkas.

– Kaip bebūtų, salės futbole „Hegelmann“ yra naujas darinys. Kaip lipdėsi komanda?

– Laiko buvo mažai, futsal žaidėjų Lietuvoje pasirinkimas nėra didelis, įvertinus ir tai, kad dar vyksta visos lauko futbolo pirmenybės. Be abejo, surinkti visiškai naują komandą nebuvo lengva. Tačiau turime gerą trenerį, kuris sunkiai dirbo ir kolektyvą sulipdė.

– Pirmose sezono rungtynėse gavote itin skaudžių pamokų (0:10) nuo „Kauno Žalgirio“. Nebuvo baisu, kad po tokio starto jaunimas palūš?

– Baisu nebuvo visiškai. Kaip tik geriau yra sezoną pradėti su stipriais varžovais ir pamatyti, kur reikia dirbti. Per daug komanda nenuliūdo, nes žinojome, prieš ką žaidžiame. Reikia suprasti, kad daugumai mūsų žaidėjų tai apskritai buvo debiutas futsal A lygoje.

– Kokį „Hegelmann“ klubą matysime artimiausiu metu ir artėjant sezonui į pabaigą?

– Manau, kad iš mūsų kovingumo, kurį jau parodėme, niekas neatims, o kadangi turime trenerį su didele patirtimi ir galintį padėti žaidėjams adaptuotis salės futbole, tikiu, su laiku, žingnsnis po žingsnio, rungtynės po rungtynių bus tik geriau.

– Koks tavo paties tikslas?

– Paties tikslas – pasiekti optimalią formą, padėti komandos draugams adaptuotis ir kartu nustebinti dar ne vieną varžovą.

„Hegelmann“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS