Neįgaliesiems

Skelbiama atranka į Lietuvos esporto rinktinę UEFA eEURO turnyrui

UEFA džiaugiasi galėdama pranešti, kad pirmą kartą „EA SPORTS FC“, pagrindinis EA SPORTS sukurtas futbolo vaizdo žaidimas, bus oficiali UEFA eEURO 2024 turnyro platforma.

Esporto varžybose dalyvaus geriausi Europos „EA SPORTS FC“ žaidėjai, kurie, atstovaudami savo nacionalinėms komandoms, kovos dėl geriausių rezultatų.

Jau patvirtinta, kad turnyre šiemet dalyvaus daugiau nei 50 UEFA nacionalinių komandų, o viena iš jų – Lietuvos rinktinė.

LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius pakomentavo naująjį turnyrą.

„Džiaugiamės, kad šis sezonas nebus išimtis ir mūsų nacionalinė esporto rinktinė varžysis su geriausiais Europoje. Kviečiame visus virtualaus futbolo mėgėjus registruotis į virtualią atranką, kurios metu paaiškės rinktinės nariai“, – sakė jis.

Turnyras prasidės kovo mėnesį internetinėmis atrankomis. Kiekviena šalis taikys savo individualią atrankos sistemą, o vėliau geriausi žaidėjai turės galimybę rungtyniauti savo šalies vardu.

Aštuoni finalininkai liepos mėnesį vyksiančiose gyvose varžybose rungsis dėl čempiono titulo ir 100 000 JAV dolerių prizo dalies.

Dalyviai raginami registruotis į Lietuvos esporto rinktinės atranką, kuris vyks sausio 13-ąją.

Daugiau informacijos ir registracija adresu: https://battlefy.com/euro

Turnyro Discord kambarys: https://discord.gg/jWFQ58pR6f

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS