Neįgaliesiems

Skelbiama registracija į 2021–2022 m. sezono Lietuvos mergaičių ir merginų futbolo varžybas

Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA) pradeda komandų registraciją į naujojo sezono varžybas – plečiamą Merginų elitinę lygą bei Mergaičių futbolo čempionatą.

Pradėtas pasiruošimas 2024 m. UEFA Europos merginų iki 19 metų finaliniam turnyrui Lietuvoje bei karantino ribojimų sukelti padariniai paskatino LMFA peržiūrėti Lietuvos mergaičių ir merginų futbolo varžybas ir įvesti kokybinius pokyčius. 

Būsimajame sezone Merginų elitinę lygą sudarys du amžiaus divizionai – U-17 (2005 m. g. ir jaun. žaidėjų) ir U-15 (2007 m. g. ir jaun. žaidėjų). Šioje lygoje komandos žaidžia 11×11 formatu. 

Lietuvos mergaičių futbolo čempionate kviečiamos dalyvauti U-13 (2009 m. g. ir jaun. žaidėjų) komandos. Šiame čempionate žaidžiama 8×8 formatu. 

Taip pat LMFA teiraujasi organizacijų dėl poreikio surengti atskirus futbolo renginius (šventes) mergaičių ir merginų futbolo komandoms. 

„Diskutuojame su komandomis ir kolegomis, siekiame ieškoti optimalios varžybų sistemos, sudaryti sąlygas merginoms žaisti ir tobulėti. Turime nemažai iššūkių, laukia įtemptas rudens varžybų kalendorius, tad kviečiame organizacijas suskubti registruotis ir taip užtikrinti sklandų varžybų organizavimo procesą“, – pažymėjo LMFA generalinė direktorė Vilma Zurzė. 

Be šių varžybų LMFA šiuo metu vykdo Lietuvos moterų A lygos čempionatą bei I lygos pirmenybes, o Moterų regioninės futbolo lygos kovoms artimiausiu metu ruošiasi trys regionai. 

Visi klubai ir organizacijos, norinčios dalyvauti mergaičių ir merginų futbolo varžybose ir renginiuose, turi užpildyti šią elektroninę registracijos formą iki š. m. birželio 22 dienos 12:00 valandos. Iškilus klausimams, organizacijos kviečiamos juos pateikti el. pašto adresu lmfa@lff.lt.  

Gavus registruotas paraiškas LMFA sudarys bei patvirtins visų varžybų dalyvių sąrašus. 

.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS