Neįgaliesiems

Skelbiamas konkursas išrinkti „Pradinukų lygos“ simbolių vardus

Praleisti laiką su futbolo kamuoliu vaikus kviečianti „Pradinukų lyga“ artėja prie savo pirmojo sezono starto. Prieš jį visi norintys gali dalyvauti konkurse išrinkti lygos simbolių vardus.

Debiutiniam sezonui Vilniaus, Alytaus ir Telšių apskrityse dalyviai aktyviai registruojasi – savo paraiškas jau pateikė 43 komandos. Registracija tęsis iki kovo 10-osios arba kol susirinks maksimalus komandų skaičius (72).

Pradinukų lyga“ žada būti pati smagiausia vaikams – joje netrūks ne tik smagaus žaidimo ir gerų emocijų, bet ir prizų. Visus dalyvius nuolat turnyre lydės nuotaikingas Juozo Liesio sukurtas himnas, o simboliais taps du personažai – berniukas ir mergaitė.

Siekiant išrinkti jiems vardus „Pradinukų lyga“ skelbia konkursą: siūlykite savo vardus abiems herojams ir laimėkite lygos rėmėjų maisto papildų atstovų „Vitiron Kids“ įsteigtą prizą – produkcijos bei suvenyrų rinkinį. Prizas atiteks tiems, kurių pasiūlytas vardas pateks tarp penkių išrinktųjų. Iš penkių kandidatų nugalėtojas bus išrenkamas balsuojant socialiniame tinkle „Facebook“.

Siūlomus vardus (ir mergaitei, ir berniukui) siųskite el. paštu smagu@pradinukulyga.lt ne vėliau iki kovo 12 d. laiške nurodydami savo vardą, pavardę ir kontaktinį telefono numerį.

1-4 klasių moksleivių futbolo turnyro „Pradinukų lygos“ startas numatomas kovo 22 dieną.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS