Neįgaliesiems

Sostinės širdyje – ir futbolo pramogos

Sekmadienį Europos sporto savaitės ir Vilniaus maratonų dalyviai turėjo galimybę susipažinti ir su futbolu.

 

Vilniaus centre vykusiame „BEACTIVE“ vaikų bėgime Gedimino prospekte dalyvavo apie 2000 vaikų ir jų tėvų.

„BEACTIVE“ vaikų zonoje V. Kudirkos aikštėje vaikai galėjo išbandyti įvairias sporto šakas. Tarp jų – ir futbolą, kurį su savanorių pagalba pristatė masinio futbolo asociacija ir salės futbolo asociacija.

Jau renginio išvakarėse, šeštadienį rengtas Futbolo aptvaras 1×1 akimirksniu tapo labai populiarus. Futbolą aistringai žaidė ir vaikinai, ir merginos, o batalijos užsitęsė iki sutemų.  

Renginio dieną, sekmadienį vaikai galėjo išbandyti taiklumo vartus, spalvinimo knygelės, laimėti įvairių prizų ir dovanų.

#BeActive Europos sporto savaitė – tai jau antrus metus vykstanti Europos Komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. Šiemet ši inciatyva vyksta rugsėjo 11–18 dienomis.

Europos sporto savaitė – tai europietiška iniciatyva su visoje Europoje vykstančiais renginiais. #BeActive iniciatyva siekiama įtraukti kuo daugiau europiečių į sporto ir fizinio aktyvumo veiklas. Taip pat šia iniciatyva primenama, kad Europos Komisija pasitelkdama programą „Erasmus+“, remia sporto veiklas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS