Neįgaliesiems

„Spark Energy“ moterų A lygos 11 turo apžvalga: sostinės ekipų pergalės

Dėl Šiaulių „Gintros“ dalyvavimo UEFA Čempionių lygos atrankoje, šios komandos rungtynės su Kauno rajono „Hegelmann“ nukeltos, o kitose rungtynėse triumfavo abi sostinės komandos: MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Vilnius“. Šios pergalės vilnietėms leido dar labiau įsitvirtinti 2 ir 3 pozicijose.

MFA Žalgiris-MRU 4:1 FK Saned

Per 10 rungtynių trys nesėkmes vienu arba dviem įvarčiais patyrusios Joniškio „Saned“ žaidėjos trečiąjį ratą pradėjo skausmingiausiu sezono pralaimėjimu MFA „Žalgirio“-MRU ekipai.

Nepaisant to, kad „Saned“ komandą sustiprino Dovilė Gailevičiūtė, šios futbolininkės, kaip ir Simonos Petravičienės, pastangų buvo per maža.

Žalgirietės vos per kelias minutes sukūrė dvi itin geras progas, kurios įvarčiais nevirto. Sostinės atstovių atakos nesustojo, ir dar nesužaidus nei trečdalio kėlinio, jos uždirbo baudinį, kurį užtikrintai realizavo Ugnė Lazdauskaitė.

Šis įvartis kiek nuramino sostinės komandą, kiek pažadino Joniškio merginas, o pats žaidimas, lyginant su dvikovos pradžia, pasikeitė. MFA „Žalgirio“-MRU atakų bangą pakeitė žaidimas viduryje. Tačiau taip tik liko iki pertraukos.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem gražiais įvarčiais po standartinių situacijų. Tiek Karolina Jasaitytė, tiek Gabija Toropovaitė po komandos draugių perdavimų nuo kampinio gairelės, galvomis savo komandoms pelnė po įvartį.

Netrukus pasižymėjo žalgirietė Gifty Assifuah ir ties tuo rungtynės galėjo baigtis. Beje, tie trys įvarčiai antrojo kėlinio pradžioje buvo sumušti per 8 minutes 51 sekundę.

Rungtynių pabaigoje krito dar vienas įvartis, tad MFA futbolininkės priartėjo prie „Gintros“ iki penkių taškų atstumo. Tiesa, čempionės dar turi vienerias rungtynes atsargoje.

FK Banga 0:4 FK Vilnius

Dėl medalių kovojančios FK „Vilnius“ žaidėjos šio sezono „Bangą“ įveikti privalėjo. Gargždiškės iki šiol nėra iškovojusios nei vieno taško, tad užduotis joms įveikti vilnietes buvo sudėtinga. Juolab, kad dvikovoje prieš „Vilnių“ vieną iš keturių įvarčių gargždiškės praleido žaisdamos daugumoje.

Per sezono pertrauką nuo paskutinių rungtynių vilnietės savo sudėtį papildė dviem ukrainietėmis Kristina Romanova ir Lilija Curak, kurios dėl medalių kovojančią „Vilniaus“ komandą padarė dar įdomesne ir mažiau nuspėjama.

Tiesa, dėl nuspėjamumo ne visiškai taip, nes įvarčius ir toliau štampuoja Khrystyna Pereviznyk, savo įvarčių sąskaitą papildžiusi nuo vienuolikos iki trylikos.

Rungtynes vilnietės pradėjo su didžiule energija, didžiuliu noru ir didžiule persvara. „Bangos“ žaidėjos kaip įmanydamos gynėsi, tačiau prieš pat pertrauką neatsilaikė.

Tiesa, vienas įdomesnis epizodas buvo ir prie viešnių iš sostinės vartų. Vartininkė Aušra Klevečkaitė sužaidė rankomis už baudos aikštelės ribų ir už tai buvo pašalinta iš aikštės. Į jos vietą stojo tik antrajame kėlinyje pasirodžiusi ir prieš tai įvartį jau spėjusi pelnyti Viktorija Magalinskaja.

Ši pergalė sutvirtino „Vilniaus“ pozicijas ant trečiojo laiptelio. Tuo pačiu, tai yra bandymas parodyti MFA „Žalgiriui“-MRU, jog kova dėl antros vietos taip pat nėra baigta.

Elvio Žaldario/MFA Žalgiris nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS