Neįgaliesiems

„Spark Energy“ moterų A lygos 14 turo apžvalga: užtikrinta „Gintra“, į 2 vietą sugrįžo MFA „Žalgiris“-MRU

Sekmadienį sužaistos trejos „Spark Energy“ moterų A lygos rungtynės, po kurių Šiaulių „Gintra“ dar labiau įtvirtino savo čempioniškas ambicijas, sostinės komandos pasikeitė vietomis kovoje dėl sidabro, o Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa nugalėjo Joniškio „Saned“.

FK Gintra 5:0 FK Vilnius

Jei prieš šį turą kažkam kilo klausimų dėl „Gintros“ dar vieno čempiono titulo, tai po šio turo, veikiausiai, tokie klausimai buvo atsakyti. Daugkartinės čempionės penkiais įvarčiais į „Vilniaus“ vartus pademonstravo  savo pranašumą bei iškovojo vienuoliktą sezono pergalę. Vilnietės, savo ruožtu, sužaidė blogiausias sezono rungtynes.

„Gintra“ apie savo ketinimus pranešė vos per 66 sekundes, kai nuo varžovių pabėgusi Miracle Porter dviem smūgiais (po pirmojo kamuolys atsimušė į virpstą) nuginklavo Aušrą Klevečkaitę.

„Vilniaus“ vartininkė ir toliau sunkiai darbavosi, tačiau po pusvalandžio buvo bejėgė, kai komandos draugės vėl visiškai vieną paliko pirmojo įvarčio autorę. M. Porter atliko reidą nuo aikštės vidurio, apėjo A. Klevečkaitę ir smūgiu į tuščius vartus padvigubino skirtumą.

Likę trys tikslūs smūgiai buvo atlikti nuo 67 iki 82 minutės. Šiurkščios „Vilniaus“ gynėjų klaidos labai lengvai šiaulietėms leido didinti persvarą. Vieną iš įvarčių įmušė ir tuo pačiu hetriką užfiksavo M. Porter.

Kaip į įvykius reagavo „Vilnius“? Turėjo kelias galimybes, po vienos jų kamuolys pataikė į skersinį, tačiau reikia pripažinti, kad rungtynes laimėjo stipresnė komanda.

Miracle Porter komentaras

Gabijos Valiukevičiūtės komentaras

MFA Žalgiris-MRU 5:0 FK Banga

Pastarųjų dviejų sezonų A lygos vicečempionės MFA „Žalgiris“-MRU žaidėjos likus vienerioms rungtynėms iki trečiojo rato pabaigos sugrįžo į antrą poziciją. Tą padaryti joms leido užtikrinta pergalė 5:0 prieš Gargždų „Bangą“. Kaip ir prieš tai aprašytose rungtynėse, šioje dvikovoje intrigos buvo nedaug, o žalgirietės gali džiaugtis svarbia sezono pergale.

Sužaidus maždaug dešimt minučių, „Bangos“ merginos sukūrė pavojų prie varžovių vartų, tačiau netrukus įvartis krito į kitus. Laura Ruzgutė tolimu smūgiu įskraidino „parašiutą“ ir, neabejotinai, tapo pretendente į gražiausio metų įvarčio titulą.

Dar po penkiolikos minučių kamuolį į tą patį tašką pasiuntė Gifty Assifuah. Suklydus viešnių gynėjoms, vilniečių legionierė apsisuko bei smūgiavo į kairįjį viršutinį vartų kampą. Šis įvartis galutinai atsakė į klausimą, kas šiose rungtynėse yra stipresnė komanda.

Iki pertraukos dar buvo įmuštas trečiasis įvartis, o po jos – dar du.

FC Hegelmann 2:0 FK Saned

Geriausią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojančios Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkės nesužaidė geriausių rungtynių, bet to ir nereikėjo, kad jos 2:0 nugalėtų Joniškio „Saned“ ekipą, kuri turnyre nukrito į penktąją poziciją.

Slidi aikštė ir kamuolys privertė klysti „Hegelmann“ atstoves, kurioms demonstruoti savojo žaidimo nepavyko. „Saned“ futbolininkės, kaip jau esame įpratę matyti, galingai kontratakuodavo ir kūrė progas, tačiau nepriekaištingai žaidė „Hegelmann“ vartininkė Martyna Sventickaitė.

Nepriekaištingai žaidė ir priekinės linijos žaidėjos Ema Kriaučiūnaitė bei Karilė Liužinaitė. Pirmoji pasižymėjo agresyvumu bei pirmuoju įvarčiu, antroji – tiksliu baudos smūgiu, po kurio „Hegelmann“ merginos pradėjo labiau pasitikėti savo veiksmais.

Labai svarbu, kad po pertraukos kauniečių sudėtis atjaunėjo, tačiau jaunosios „Hegelmann“ atstovės žaidimo kokybės nesuprastino.

Elvio Žaldario / fkvilnius.lt nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS