Neįgaliesiems

Spark Energy moterų A lygos 3 turo apžvalga: „Gintra“ jau pirma, MFA legionas ir pirmos lygiosios

Čempionato trečiajame ture pergales iškovojo Šiaulių FK „Gintra“, Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU, o po tašką pasidalino FK „Vilnius“ su Joniškio „Saned“.

Kai prieš sezoną „Gintra“ neteko vienų iš geriausių Lietuvos futbolininkų, atrodė, kad čempionate ji susidurs su rimtomis problemomis. Vis tik, dabartinis šios komandos žaidimas išsklaidė nuogąstavimus. Šiaulietės užtikrintai 5:0 nugalėjo Gargždų „Bangos“ ekipą bei pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą.

Kitose dvejose rungtynėse įtampos ir intrigos buvo gerokai daugiau. Sostinės MFA „Žalgirio“-MRU merginos minimaliu skirtumu nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“, o FK „Vilnius“ ir Joniškio „Saned“ nugalėtojo neišsiaiškino.

FK Banga 0:5 FK Gintra

Akistatoje prieš šiaulietes „Banga“ pasirinko žaidimą antru numeriu, kuris gana ilgą laiką davė neblogą rezultatą. Beveik pusvalandį daugkartinės šalies čempionės nesugebėjo pralaužti aikštės šeimininkių gynybos, tačiau tuomet per 11 minučių sumušė 3 įvarčius ir rungtynėse buvo atsakyti praktiškai visi šio susitikimo klausimai. Įvarčius pelnė Samantha Rosette ir dukart Trudi Sudan Carter.

Antrajame kėlinyje skirtumą padidino jaunosios lietuvaitės. Iš pradžių pasižymėjo Neda Klezaitė, o dvikovai besibaigiant – Saulutė Railaitė.

FC Hegelmann 0:1 MFA Žalgiris-MRU

MFA „Žalgiris“-MRU rungtynes prieš FC „Hegelmann“ pradėjo su 6 legionierėmis – tiek, kiek nėra buvę nė sykio per visą klubo istoriją. Ar tai visiškai pasiteisino, vienareikšmiškai atsakyti sunku, nes žaidėjoms savo klasę parodyti trukdė lietus ir įmirkusi aikštė.

Pergalingo įvarčio vilnietėms ilgai laukti nereikėjo. Po kampinio pirmoji prie kamuolio suskubo amerikietė Arianna Lynn Veland ir kamuolys atsidūrė vartų tinkle. Kaip vėliau paaiškėjo, vienintelį kartą per visas rungtynes. Komandos keitėsi klaidomis, rungtynių pabaigoje „Hegelmann“ turėjo šansą išsigelbėti, tačiau pirmoji pergalė ir 3 taškai iškeliavo į sostinę.

FK Vilnius 1:1 FK Saned

Vis dar be legionierių žaidusios „Saned“ merginos šiose rungtynėse labai greitai įgijo persvarą. Iš vartų pabėgusi Aušra Klevečkaitė pralaimėjo dvikovą Meidai Proscevičiūtei, kuri iš gana aštraus kampo pasiuntė kamuolį į vartus.

Žaidimas po to įvarčio nepasikeitė. Ir toliau „Vilnius“ ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau ta kontrolė baigdavosi nesukūrus rimto pavojaus. Greta Lukjančukė darbo turėjo tik tuomet, kai į jos ginamus vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Toje situacijoje Greta pralaimėjo akistatą Gabijai Valiukevičiūtei, kuriai tai buvo ketvirtas pelnytas įvartis.

Ketvirtasis turas – jau šį sekmadienį. „Vilniaus“ laukia išvyka į Šiaulius ir akistata su „Gintra“, „Saned“ Garliavoje kausis prieš 3 pralaimėjimus patyrusias „Hegelmann“ žaidėjas, „Banga“ namų stadione priims MFA „Žalgiris“-MRU ekipą.

Elvio Žaldario / FK Vilnius nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS