Neįgaliesiems

Spaudos atgavimo dienai paminėti – LFF ir žurnalistų komandos „Press‘as“ rungtynės

Gegužės 7-ąją minima spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, o ją Lietuvos futbolo federacija bei Lietuvos žurnalistų sporto klubas „Press‘as“ tradiciškai paminėjo susitikdami aikštėje.

Dvikova po atkaklios ir lygios kovos baigėsi minimalia LFF ekipos pergale rezultatu 4:3 (0:1).

„Eilę metų turime tradiciją, kai šiltuoju metų laikotarpiu stengiamės susitikti, pabendrauti, sužaisti rungtynes. Rungtynės yra draugiškos, bet normalu, kad visi kovojame dėl pergalės“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Rungtynėse LFF ekipa daugiau buvo su kamuoliu, tačiau „Press‘o“ kolektyvas sėkmingai gynėsi ir ieškojo progų greitose atakose. Viena tokių baigėsi įvarčiu, po kurio svečiai išsiveržė į priekį 1:0. Toks rezultatas buvo užfiksuotas dvikovai įpusėjus.

Antrojo kėlinio starte dar vienas greitas išpuolis baigėsi antruoju „Press‘o“ įvarčiu, po kurio komandos persvara išaugo iki 2:0. Po keleto minučių Andrius Velička rezultatą sušvelnino – 1:2.

Netrukus žurnalistų ekipa įmušė trečią sykį ir vėl atitrūko dviem įvarčiais – 3:1. Visgi tada LFF komanda pradėjo kurti vis daugiau progų prie svečių vartų ir po sėkmingos atkarpos dviem įvarčiais rezultatą išlygino – 3:3.

Likus žaisti apie 4 minutes „Press‘o“ atstovai prasižengė prieš A. Veličką, o baudinio realizuoti stojęs vyriausiasis nacionalinės rinktinės treneris Edgaras Jankauskas šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į vartų vidurį ir taip išplėšė pergalę LFF komandai.

„Yra išskirtinės emocijos išeiti į aikštę prieš tuos legendinius futbolininkus, kurie ne vieną dešimtį rungtynių yra sužaidę ir nacionalinėje Lietuvos rinktinėje, mušė įvarčius, rungtyniavo garsiuose klubuose. Matėsi ir aikštėje, kad prieš Edgarą Jankauską visi kovojo su dviguba, triguba energija. Visai kita emocija, norisi pasigrumti“, – teigė Lietuvos sporto žurnalistų sąjungos (LSŽF) prezidentas Tautvydas Vencevičius.

LFF gretose be jau minėtų E. Jankausko ir A. Veličkos taip pat žaidė ir E. Stankevičius, vyrų rinktinės štabo nariai Georgas Freidgeimas ir Vaidas Sabaliauskas, vaikinų rinktinių treneriai Tomas Ražanauskas ir Rolandas Džiaukštas, LFF Vykdomojo komiteto nariai bei LFF darbuotojai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS