Neįgaliesiems

Specialus konkursas: rinkite Lietuvos metų geriausius ir laimėkite televizorių

Vis sparčiau įsibėgėja 2020–ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimai, o kiekvienas savo balsą atidavęs sirgalius gali dalyvauti konkurse ir laimėti partnerių įsteigtą prizą.

Sirgaliai, atiduodantys savo balsą geriausiųjų rinkimuose, gali dalyvauti specialiame konkurse ir laimėti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinio rėmėjo „Optibet“ įsteigtą SAMSUNG televizorių.

Dalyvauti konkurse galima registruojantis ir nesiregistruojant. Registracija dalyvauti konkurse yra privaloma jei dalyvis nori laimėti prizą. Visi dalyviai, savo noru užpildę dalyvio registracijos formą, joje pateikę teisingą informaciją ir sutikę dalyvauti konkurse, gauna galimybę jame dalyvauti.

Konkurse dalyvaujantis asmuo privalo pateikti nurodytus reikalingus asmens duomenis (vardą, pavardę ir el. pašto adresą), nes jie yra būtini konkurso organizavimui, vykdymui ir konkurso laimėtojų paskelbimui bei prizų įteikimui.

Dalyvių amžius neribojamas. Jei konkurso laimėtoju taps nepilnametis, laimėtą prizą atsiimti turės jo tėvai (įtėviai, globėjai).

Konkursas vyksta iki antrojo balsavimo etapo pabaigos – vasario 7 dienos, 23.59 val. Su konkurso laimėtoju organizatoriai susisieks asmeniškai.

Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti paspaudę čia.

Balsuoti už savo favoritus visose nominacijose galite paspaudę čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS