Neįgaliesiems

Specialus pasiūlymas – vykti į Kiprą ir palaikyti rinktinę paskutinėse metų rungtynėse

Lapkričio mėnesį Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė sužais paskutines dvejas šių rungtynes.

Lapkričio 16-ąją lietuviai išvykoje užbaigs Europos čempionato atrankos kampaniją išvykos rungtynėmis Podgoricoje su Juodkalnijos rinktine, o tada kels sparnus į Kiprą ir lapkričio 19-ąją kontroliniame susitikime Limasolyje susitiks su Kipro rinktine.

LFF partneriai, kelionių agentūra „Baltic Travel Service“ (BTS) kviečia sirgalius įsigyti specialų kelionės paketą ir palaikyti rinktinę gyvai rungtynėse Kipre.

BTS siūlo kelionės paketą, į kurį įeina tiesioginiai skrydžiai Kaunas – Pafosas – Kaunas, dvi nakvynės 4* viešbutyje (su pusryčiais arba su pusryčiais ir vakariene) bei bilietas į lapkričio 19-osios Lietuvos rinktinės rungtynes.

Išvykimas į Pafosą numatytas lapkričio 17-ąją, 15.55 val., skrydis iš Pafoso į Kauną – lapkričio 19-ąją, 23.00 val. (iškart po rinktinės rungtynių).

Kelionės kainos:

– Su pusryčiais (gyvenant dviviečiame kambaryje) – nuo 455 eurų asmeniui;

– Su pusryčiais ir vakariene (gyvenant dviviečiame kambaryje) – nuo 485 eurų asmeniui;

Apgyvendinimas – Pafoso mieste, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nelikus laisvų kambarių skirtame viešbutyje (Kefalos Beach Tourist Village) – BTS jums pasiūlys kitus apgyvendinimo variantus Pafose.

Pageidaujantiems kito apgyvendimimo varianto, agentūra kelionės kainą skaičiuos asmeniškai.

Papildomos paslaugos – priemoka už vienvietį kambarį siekia 165 eurus, o pervežimai (Pafoso oro uostas – viešbutis – rungtynės – Pafoso oro uostas) siekia nuo 50 eurų asmeniui. Paslaugos kaina priklausys nuo grupės dydžio, ji bus siūloma kiekvienam asmeniškai, jau žinant galutinį keliautojų skaičių.

Užsisakyti kelionę kviečiame jau dabar – tai galite padaryti paskambinę telefonu +370 699 27980, arba elektroniniu paštu neringa@bts.lt.

Palaikykite rinktinę paskutinėse šių metų rungtynėse!

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS