Neįgaliesiems

„Sportidus“ vadovas V. Kulišauskas: „Apmaudu ne tik dėl rezultatų“

Panevežio „Sportidus“ futsal klubas praėjusį sezoną čempionate užėmė vos aštuntą vietą, o atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje nepasipriešino čempionui Kauno „Vyčiui“ bei tokiu būdu baigė sezoną. Sezoną, iš kurio klubo vadovai tikėjosi žymiai daugiau. Tiesa, ne rezultatai, o Panevėžio žaidėjų atstovavimas kitiems miestams Virgilijui Kulišauskui kelia didžiausią apmaudą.

„Aišku, tų miestų biudžetai suinteresuoti saviems tikslams, todėl ir pasikviečia geriausius futsal žaidėjus. Mes suprantame, kad tokia realybė, bet vis tiek gaila“, – kalbėjo V. Kulišauskas.

Nesėkmingai Panevėžio komandai šiemet susiklostė ir LFF taurės turnyras. Pirmajame etape „Sportidus“ 1:5 pralaimėjo „Šiaulių“ ekipai, kuri vėliau prasibrovė į pusfinalį, o šis bus žaidžiamas rudenį.

„Šiemet nepavyko, tačiau yra buvę metų, kai taurės rungtynėse sugebėjome nugalėti čempioną Kauno „Inkarą“. Tikiu, kad tokie laikai dar sugrįš. Panevėžyje salės futbolas labai populiarus – miesto pirmenybėse dalyvauja itin daug komandų, o kai kurios iš jų varžosi ir LFF taurės varžybose“, – sakė pašnekovas.

Kaip jau buvo paminėta, „Vytis“ atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje du kartus 1:4 ir 2:7 nusileido būsimiems čempionams. Vis tik, nepaisant rezultatų, „Sportidus“ vadovas sako, kad šiemet žaisti prieš „Vytį“ nebuvo taip sudėtinga.

„Labai norėjome reguliariajame sezone užimti septintą vietą ir atkrintamosiose varžybose susitikti su Gargždų komanda. Vienąsyk mes šiame sezone nugalėjome, tad galvojome, jog galime nugalėti ir antrą. Kadangi likome aštunti ir varžovu gavome „Vytį“, tai neabejotinai buvo sunkiau.

Kita vertus, kai „Vytis“ buvo braziliškas, tai šimtu procentų žinojai, kad pralaimėsi. Dabar situacija kiek pasikeitė ir su šia komanda jau vyksti kovoti. Be abejo, jie stipresni, bet nėra taip, kad žaidimas tarpusavio rungtynėse vyksta į vienus vartus“, – skirtumus dėliojo V. Kulišauskas.

Paklaustas apie naująjį sezoną, Panevėžio ekipos vadovas neslepia, kad kol kas klausimų daugiau nei atsakymų. Komanda kol kas dar nesuformuota, jau nekalbant apie tai, kad neaišku, kada ji sugrįš į treniruočių procesą. Beje, V. Kulišauskas užsiminė apie tai, apie ką kalba daugelio komandų vadovų.

„Norėtųsi, į komandą kviesti žaidėjus, kurie žaidžia tik salės futbolą. Ta situacija, kai kažkas sezono pabaigoje palieka komandą tam, kad prisijungtų prie didžiojo futbolo pirmos ar antros lygos ekipų nėra priimtina.

Manau, kad laikas Lietuvoje suburti atskirą būtent salės futbolui skirtą sistemą, kad nuo mažens vaikai būtų ruošiami tik futsalui. Neabejoju, kad laikui bėgant, šio darbo rezultatai būtų akivaizdūs“, – pabrėžė V. Kulišauskas.

Straipsnio autorius – Aurimas Budraitis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS