Neįgaliesiems

Sporto specialistams – galimybė mokytis specialiuose UEFA futbolo vadybos kursuose

Lietuvos futbolo federacija (LFF) kviečia sporto specialistus dalyvauti specialiuose UEFA futbolo vadybos (CFM) kursuose.

UEFA akademijos ir Lozanos universiteto IDHEAP padalinio parengti UEFA CFM (Futbolo vadybos sertifikato)  kursai suteikia išskirtinę galimybę visų UEFA šalių narių atstovams įgyti reikšmingas futbolo vadybos žinias ir įgūdžius, pakeliant profesinę kvalifikaciją bei perspektyvas studijuoti UEFA akademijos programas.

UEFA CFM kursų programą sudaro mokymai gyvuose seminaruose bei nuotoliniu būdu, kuriems vadovauja kiekvienos futbolo srities specialistai, užtikrinantys aukščiausios kokybės turinį.

„Darbinėje aplinkoje labai svarbus darbuotojų augimas, tad LFF, kartu su UEFA, suteikia mūsų šalies sporto specialistams galimybę auginti kompetencijas skirtingose su futbolu susijusiose srityse. Šis sertifikatas suteikia gerą pagrindą tolimesniam darbui futbole.

Nemažai mūsų futbolo bendruomenės specialistų jau dalyvavo šiuose kursuose ir jų atsiliepimai – pozityvūs, tad ir toliau remsime norinčius išbandyti save šiuose kursuose“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Kursai truks 9 mėnesius, prasidės 2022 metų spalį ir pasibaigs 2023 metų birželį. Juos sudarys dešimt modulių ir trys gyvi arba nuotoliniai seminarai. Kiekvienas seminaras skirtas specifinei futbolo vadybos sričiai, kurios yra svarbios futbolo industrijoje dirbantiems asmenims.

CFM modulius sudaro šios sritys: globalaus futbolo organizacinė sąranga; strateginė futbolo vadyba; futbolo operacijų vadyba; rinkodara ir rėmimas; komunikacija, medija ir viešieji ryšiai. Kursų dalyviai turės pasirinkti vieną papildomą sritį: renginių ir savanorių vadyba, moterų futbolas, futbolo techninis vystymas, futbolo socialinė atsakomybė, futbolo teisė.

Mokymai įtrauks ne tik Lietuvos atstovus, bet ir dalyvius iš užsienio futbolo asociacijų ir klubų, tad kursai leis dalyviams užmegzti vertingas pažintis ir pasidalinti gerąja praktika.

Užpildyti anketą galite paspaudę čia.

Užpildytą anketą, kartu su nurodyta reikalinga informacija, iki liepos 15 dienos reikia atsiųsti el. paštu r.penikiene@lff.lt.

Kontaktai pasiteirauti – r.penikiene@lff.lt bei +37065875645.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS