Neįgaliesiems

Stadionas Utenoje bus atnaujintas bendromis savivaldybės, „Utenio“ bei Lietuvos futbolo federacijos pastangomis

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius kartu su Utenos apskrities futbolo federacijos prezidentu Dainiumi Širviu susitikime su Utenos rajono meru Alvydu Katinu aptarė futbolo plėtrą regione. 

Susitikimo metu buvo diskutuojama dėl bendradarbiavimo sąlygų atnaujinant Krašuonos progimnazijos stadioną, kurio rekonstrukcijos vertė viršija milijoną eurų. Lietuvos futbolo federacijos atstovai apsilankymo metu įsipareigojo prie projekto prisidėti suteikdami dirbtinę stadiono dangą.

„Futbolo plėtrai regione itin svarbi tinkama infrastruktūra, todėl džiaugiamės aktyvia savivaldybės veikla ir esame pasiruošę savo resursais prisidėti prie geresnių sąlygų Utenos rajono futbolui. Tikime, kad „Utenio“ futbolo klubas, futbolo akademija, vystoma infrastruktūra prie rajono švietimo įstaigų užtikrins ne tik „Utenio“ klubui galimybę kovoti dėl aukštesnių rezultatų čempionate bei galvoti ir apie sugrįžimą į Pirmą lygą, tačiau ir jauniesiems futbolo žaidėjas tinkamas sąlygas atsiskleisti.

Stadionu su dirbtine danga, kurią parūpins Lietuvos futbolo federacija,  galės naudotis visa Utenos apskrities futbolo bendruomenė“, – paklaustas apie projekto svarbą Lietuvos futbolui kalbėjo Tomas Danilevičius.

„Džiaugiamės, jog Lietuvos futbolo federacija vertina mūsų regioną, klubo veiklą. Tikiu, kad suvienytos jėgos šiame projekte suteiks galimybę tikslingai tobulėti tiek progimnazijos, tiek „Utenio“ klubo jauniesiems futbolininkams“, – LFF prezidentui antrino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas.

Stadione bus įrengta futbolo aikštė su sintetine danga, 100 metrų bėgimo takelis, apšvietimas bei žiūrovų tribūnos. Jis atitiks visus FIFA reikalavimus rengti tarptautines varžybas. Planuojama, jog stadiono rekonstrukcija prasidės dar šiemet.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS