Neįgaliesiems

Startavo bilietų prekyba į Lietuvos rinktinių rungtynes Baltijos taurėje

Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, jog šiandien prasidėjo bilietų prekyba į birželį vyksiančias Baltijos taurės varžybas, kuriose šiais metais žais nacionalinė ir U-21 rinktinės. Bilietus platina naujieji LFF partneriai – „Tiketa“.

Nacionalinė vyrų rinktinė sugrįš į Vilnių po daugiau nei pusės metų pertraukos ir LFF stadione birželio 5 d. susitiks su Latvijos komanda. Edgaro Jankausko auklėtiniai sieks sugrąžinti Lietuvai trofėjų po aštuonių metų pertraukos. Prieš tai, gegužės 30 d., lietuviai Rakverės mieste surems ginklus su Estijos rinktine.

Tuo tarpu Lietuvos U-21 jaunimo rinktinė taip pat sieks stipriausios komandos vardo tarp Baltijos bendraamžių. Birželio 4 dieną Carito Falcho vadovaujama komanda Gargžduose priims latvius. Kaip ir nacionalinė komanda, U-21 rinktinė prieš tai žais išvykoje prieš Estiją.

Bilietus į rungtynes Vilniuje ir Gargžduose galima įsigyti internetu www.tiketa.lt ir bilietų platinimo kasose. LFF ir pirmaujanti bilietų platinimo bendrovė Lietuvoje artimiausiu metu žada pateikti patrauklius pasiūlymus bei malonių siurprizų šalies futbolo fanams.

„Smagu pradėti bendradarbiavimą su viena sėkmingiausių šalies bilietų platinimo bendrovių. Tikiu, kad kartu galėsime pasiūlyti Lietuvos futbolo gerbėjams įvairias akcijas bei konkursus, kurie tik dar labiau skatins aistruolius atvykti į stadionus palaikyti nacionalinių rinktinių. Todėl, neabejotinai, tai yra svarbus žingsnis į priekį“, – teigė LFF generalinio sekretoriaus pavaduotojas Edgaras Stankevičius.

„Džiaugiamės pradėję dirbti su dar vienu nauju partneriu ir dėkojame Lietuvos futbolo federacijai už pasitikėjimą bei galimybę prisidėti prie futbolo populiarinimo ir žinomumo didinimo Lietuvoje. Tikime, kad mūsų siūlomi sprendimai futbolo sirgaliams leis dar patogiau ir operatyviau įsigyti bilietus į rungtynes: internetu, fizinėse kasose ar per „Tiketos“ mobiliąją programėlę. Kaip žinome, šalies futbolo stadionuose vietų skaičius labai ribotas, tad rekomenduoju nedelsti apsirūpinti bilietais ir aktyviai palaikyti savą komandą“, – sakė bendrovės „Tiketa“ komercijos direktorė Dovilė Poniškaitienė.

Pirmieji bilietai tik nuo 5 eurų. Vaikams iki 18 m., senjorams, neįgaliesiems taikoma 50% nuolaida perkant kasose. Nemokamai į rungtynes galės patekti organizuotos moksleivių grupės (registracija –  bilietai@lff.lt).

Bilieto kaina į Lietuvos U-21 rinktinės rungtynes Gargžduose – tik 4 eurai. Vaikams iki 18 m., senjorams, neįgaliesiems taikoma 50% nuolaida perkant kasose. Nemokamai į rungtynes galės patekti organizuotos moksleivių grupės (registracija – bilietai@lff.lt).

Bilietai artėjant renginiams brangs, nebebus taikomos ir nuolaidos socialinėms grupėms.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS