Neįgaliesiems

Startavo futbolininkų atletinio rengimo trenerių mokymai sertifikatui įgyti

Vasario 20 d. prasidėjo nauji futbolininkų atletinio rengimo trenerių mokymai sertifikatui įgyti.

Šių mokymų tikslas – įtraukti kuo daugiau akademijų trenerių, kurie akcentuojasi į atletinį futbolininkų rengimą ir suteikti jiems reikiamas bazines žinias dirbant klubuose, akademijose, kad būtų kuo tikslingiau rengiami įvairaus amžiaus futbolininkai.

Pirmojo ir antrojo modulio metu dalyviai buvo supažindinti su atletinio rengimo trenerio role, koks rekomenduojamas treniruotės apšilimas, rekomendacijos planavimui ir periodizacijai ir kaip atitinkamai atsirinkti ir naudoti tam tikrą literatūrą.

Taip pat buvo pristatyta informacija apie žaidėjų stebėseną ir jų kontrolę, kaip ir kuriuo metu derėtų testuoti atletus, kokie augimo ir brendimo ypatumai bei kokiu principu vykdomas atsistatymas bei mitybos planai.

Mokymuose dalyviai aktyviai įsitraukia į diskusijas, dalyvauja praktiniuose užsiėmimuose ir dalinasi patirtimis.

Artimiausi susitikimai vyks kovo 13–14 d.

Taip pat bus vykdomas ir atviras seminaras, kurio pagrindinė tema – „Integruotas treniravimo procesas elitiniame futbole“. Seminaro pagrindinis lektorius – Velso specialistas Dr. Adamas Owenas. Į šį renginį vis dar vyksta atvira registracija. Seminaro kaina – 50 eurų, registruotis kviečiame čia: https://forms.gle/vpb6AUbczyXFG2oL6

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS